امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: 13772
فرمانده ناحیه مقاومت بسبج کوهبنان خبر داد

فرمانده ناحیه مقاومت بسبج کوهبنان گفت: سپاه ثارالله استان کرمان بهزودی بیمارستان صحرایی در شهر زلزله‌زده کوهبنان مستقر می‌کند تا مردم این منطقه از خدمات تخصصی پزشکان بهره‌مند شوند.

 کوهبنان امید ، عباس زاهدی  در گفت‌و‌گو با خبرنگار  این پایگاه خبری اظهار داشت: سپاه و بسیج به‌عنوان نهادی مردمی متشکل از جوانان و نوجوانان متعهدی است که در همه حال تحت فرامین مقام معظم رهبری در خدمت‌رسانی به مردم آماده هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسبج کوهبنان ابراز داشت: این خدمت گاهی در میادین جنگ و در برابر تیررس دشمنان است و گاهی باید در مبارزه با تهاجم فرهنگی و نیز در عملی شدن اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری گام برداشت.

وی تاکید کرد: گاهی بسیجیان و سربازان ولایت و رهبری باید لباس خدمت به تن کنند و در راستای دست‌گیری و کمک به زلزله‌زدگان در مناطق مختلف حاضر شوند.

زاهدی بیان داشت: در پی زلزله شب یلدای کوهبنان در اولین فرصت تیم‌های مختلف از بسیج و سپاه در مناطق زلزله‌زده مستقر شدند و در راستای اسکان اضطراری و موقت زلزله‌زدگان گام برداشتند و تلاش کردند تا وسایل مردم را از زیر آوار بیرون بیاورند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسبج کوهبنان ادامه داد: گروهای جهادی متعددی از شهرستان زرند، رفسنجان، کرمان و کوهبنان خدمات مناسبی را به مردم زلزله‌زده انجام دادند و این خدمات روز‌به‌روز گسترده‌تر و فراگیر‌تر در حال انجام است.

وی با بیان اینکه سپاه ثارالله استان کرمان بزودی بیمارستان صحرایی در شهر زلزله‌زده کوهبنان  مستقر می‌کند تا مردم از خدمات تخصصی پزشکان بهره‌مند شوند، خاطرنشان کرد: فرماندهی سپاه ثارالله استان جهت‌دهی خدمات گروهای جهادی را به سمت دو منطقه زلزله‌زده کوهبنان و هجدک هدایت کرده است.

وی بیان داشت: به دستور فرمانده سپاه ثارالله استان هزار تخته پتو به شهرستان ارسال شده و کار توزیع در میان نیازمندان از طریق پایگاه‌ها، معتمدین و بسیجیان هر منطقه در حال انجام است.

انتهای پیام – نامجو کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات