امام جمعه کوهبنان -انقلاب اسلامی نشات گرفته از محرم و صفر است

به گزارش کوهبنان امید ،حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت در آخرین روز از ماهی قرار داریم که متعلق به آقا امیرالمومنین بود و در آستانه ماه محرم قرار داریم.

وابراز داشت اولین ماه حرام را در پیش داریم ماهی که عبادات خاص دارد باید حرمت این ماه را داشته باشیم تلاش کنیم خودمان را به سرور و سالار شهیدان نزدیک کنیم .
امام جمعه کوهبنان گفت محبت و زیارت امام حسین(ع) متعلق به خداست لذا جا دارد هر روز مجالس زیارت عاشورا در ادارات برگزار شود چون ما نیاز به ذکر خدا و توسل به اهلبیت نیاز داریم .
وی بر حضور مدیران ادارات در مجالس ماه محرم و صفر در کنار مردم تاکید کرد و افزود انقلاب اسلامی از محرم و صفر نشات گرفته است .
حجت الاسلام جعفری بیان داشت امام حسین تمام امورات و کارهایش را به خاطر خدا انجام داد و جانش را در طبق اخلاص قرار داد لذا اسلام به برکت خون شهیدان کربلا ماندگار شد چون بنای بنی امیه و بنی عباس بر حذف اسلام بود که خون شهیدان کربلا اسلام را حفظ کرد .
وی خاطر نشان کرد اسلام بوسیله پیامبر اعظم ایجاد شد و توسط امام حسین(ع) جاودان شد این جاست که هر روز بر تعداد دوستان و دشمنان ابا عبدالله افزوده می شود در حالی که دشمنان با محافل و مجالس حسینی و نذورات مخالف هستند .
امام جمعه کوهبنان تصریح نمود هر جا برکتی است به واسطه وجود امام حسین (ع) است تلاش کنیم مجالس حسینی با شکوه و عظمت بیشتری برگزار شوند.

بر اساس این گزارش  نماز وحدت این هفته در محل نمازخانه اداره برق کوهبنان با حضور اعضای شورای اداری برگزار شد.
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *