امام جمعه کوهبنان  -مشکل غیر قابل حلی در کشور وجود ندارد

به گزارش کوهبنان امید ، نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری و با حضور جمعی از مسوولان و مردم ولایت مدار و بسیجی شهرستان در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار گردید .

امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت نمایشگاه یادداشتی برای فردا با حضور هنرمندان شهرستان در محل ورزشگاه ۲۲بهمن برگزار شده است که به آسیب های اجتماعی و خطرات اشاره کرده است .
وی ابراز داشت پنجم ماه صفر سالروز شهادت حضرت رقیه است که از سندهای مظلومیت قیام سید الشهدا شهادت این دردانه است که در جریان اسارت به شهادت رسید امروز قبر مهر ایشان ماوای مومنین است که باعث کینه و دشمنی شده است .
امام جمعه کوهبنان تاکید کرد باید همیشه به یاد شهدای مدافع حرم باشیم که با تمام وجود از قبور مطهر حضرت زینب و رقیه دفاع کردند به همین مناسبت مراسمی در حرم شهدای گمنام عصر یک شنبه برگزار می شود .
وی به سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) به روایتی در هفتم ماه صفر اشاره کرد و افزود جا دارد مجالس عزاداری به یاد شخصیت ایشان که مردم را با حلم و بردباری به خدا نزدیک کرد و نامهربانی های مردم زمانه را تحمل نمود داشته باشیم .
خطیب جمعه کوهبنان خاطر نشان این امام همام حتی در خانه خود غریب بود و در نهایت مظلومانه به شهادت رسید و امروز قبر شریف ایشان هم مظلوم است .
وی ابراز داشت روز بزرگداشت سلمان فارسی یکی از یاران صدیق نبی مکرم اسلام را در پیش داریم شخصیتی که عالمانه و محققانه اسلام را با تحمل سختی ها پذیرفت و جانانه از اسلام دفاع کرد تا اینکه به جایگاه رفیعی در نزد نبی مکرم و اهلبیت رسید قبرش در مدائن است .
امام جمعه کوهبنان به ۲۴مهرماه روز پارالمپیک اشاره کرد و افزود این بازی با هزینه کم افتخار آفرین برای کشور بوده در حالی که معلولین در این عرصه مدال های طلایی کسب می کنند .
ایشان تاکید نمود ورزش های معلولین و جانبازان باید مورد توجه قرار گیرد تا شاهد افتخار آفرینی بیشتر این عزیزان باشیم .
حجت الاسلام جعفری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود عده ای عوامل دشمن هستند و در صدد شایعه هستند که ما در برخی مسائل به بن بست رسیدیم که باید در مقابل آمریکا زانو بزنیم که این بزرگترین خیانت است .
وی بیان داشت ما باید در مقابل دشمنان خودمان را قوی کنیم لذا کسانی که به آمریکا اتکا دارند جز خائنین هستند ملت ایران به برکت اسلام و با حفظ عناصر معنوی و اقتدار عظمت خود را به دست آورده و دشمن را مایوس خواهد کرد.
وی تاکید کرد هیچ بن بستی وجود ندارد و مشکل غیر قابل حلی در کشور وجود ندارد ما با عزم و اراده مردم و مسوولان و استفاده از وجود جوانان نخبه بر مشکلات داخلی فائق خواهیم آمد.
امام جمعه کوهبنان تاکید کرد وظیفه اصلی سران قوا تصمیم گیری های کلان و راهگشاست که در پرتو مدیریت و کار جهادی و مومنانه همچنین تلاش مضاعف صورت می پذیرد.
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *