امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: 13745
فرماندار کوهبنان:

فرماندار کوهبنان گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی بانوان در شهرستان کوهبنان پیشگام هستند و از شرایطی که ایجاد شده است، استفاده می‌کنند.

به گزارش کوهبنان امید ، حسین سالاری در جلسه کارگروه بانوان و خانواده و برنامه‌ریزی راه‌اندازی بازارچه محصولات سنتی بانوان در محل سالن اجتماعات فرمانداری اظهار داشت: ان‌شاءالله بتوانیم در حوزه بانوان کارهای ارزنده‌ای انجام دهیم، زیرا این قشر نقش بسیار خوبی در بخش اقتصاد مقاومتی شهرستان دارد.

 

وی بیان داشت: با توجه به زلزله اخیر برای مردم خدمات‌رسانی انجام شد و در بحث مشکلات منطقه باید کمک کرد تا رفع شود در بحث اقتصاد مقاومتی بانوان در کوهبنان پیشگام هستند و از شرایطی که ایجاد شده است، استفاده می‌کنند.

سالاری تصریح کرد: بانوان باید در بحث بافت قالی برای عتبات عالیات تیم تشکیل دهند و کسانی که نیاز به آموزش دارند در مرکز فنی و حرفه‌ای آموزش داده شوند تا قالی عتبات برای کوهبنان آورده شود و بانوان مشغول به کار شوند.

فرماندار کوهبنان با تأکید بر اینکه باید به استعداد و توان بانوان و ظرفیتی که در شهرستان وجود دارد، نگاه ویژه‌ای شود، ادامه داد: بانوان نقش پررنگی در جامعه دارند و در کنار خانواده می‌توانند، تولیدات خانگی داشته باشند و به لحاظ اقتصادی درآمد خوبی برای خود داشته باشند.

سالاری عنوان کرد: با راه‌اندازی بازارچه محصولات سنتی بانوان کارهای خود را در معرض دید همگان قرار دهند تا استفاده کنند، امروزه مشاغل خانگی درآمد خوبی دارند که باید از این توان و استعدادها استفاده کرد، بانوان در جامعه توانمند هستند و حتماً حمایت می‌شوند.

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات