امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ کد خبر: 2413
رئیس اداره راه کوهبنان:

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کوهبنان گفت: بیمارستان کوهبنان بیش از 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امید می‌رود در بهمن ماه سال‌جاری افتتاح شود.

بیمارستان۲

به گزارش کوهبنان امید:سید حمزه روح‌الامینی عصر امروز در حاشیه بازدید فرماندار کوهبنان و تیم همراه از بیمارستان ۳۲ تختخوابی در حال احداث این شهرستان اظهار داشت: عملیات احداث این بیمارستان در زمینی به مساحت ۹ هکتار از سال ۸۸ آغاز شده و تاکنون بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امید می‌رود در بهمن ماه سال‌جاری افتتاح شود.
وی یادآور شد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان با ۳ هزار مترمربع شامل پنج اتاق عمل، اورژانس، ساختمان اداری، بخش‌های زنان و زایمان، بستری مردان، زنان و کودکان در حال ساخت است که با افتتاح این بیمارستان بسیاری از مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان رفع می‌شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی کوهبنان بیان داشت: محوطه‌سازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان به مساحت ۱۴ و ۲۶۱ مترمربع در حال انجام است و روزهای پایانی کار را سپری می‌کند و حصارکشی بیمارستان به‌ طول یک کیلومتر انجام شده است که این بیمارستان تا بهمن ماه سال‌جاری تکمیل و تحویل دانشگاه علوم پزشکی می‌شود.
روح‌الامینی به راه‌های در حال احداث شهرستان کوهبنان اشاره کرد و افزود: یکی از راه‌های ارتباطی بسیار مهم که کوهبنان را به استان یزد مرتبط می‌کند، جاده در حال احداث کوهبنان به پشکوئیه است که حدود ۲۴ کیلومتر طول دارد.
وی اضافه کرد: شش کیلومتر پایانی این جاده زیرسازی شده و کار ساخت پل‌های این مسیر نیز انجام شده که آماده آسفالت است، لذا امید می‌رود با توجه ویژه مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان و پیگیری‌های مستمر فرماندار کوهبنان در آینده نزدیک شاهد افتتاح این طرح باشیم./فارس

 

نظرات کاربران

یک نظر یا دیدگاه برای “بیمارستان کوهبنان ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد”

    صادق در تاريخ ۸ اسفند ۱۳۹۳ نوشته است:

    یعنی ما که چهل سال عمرداریم تا شکست استخوانهایمان شاهد اوردن ارتوپد ودندان پزشک هستیم.امیدوارباش هم وطن.تا سحر راهی نیست.بهانه ی مهاجرت اکثر مردم همین امکانات پزشکی ست.بجنبید که از دنیا عقب ماندید.هر جا میرویم به ریشمان میخندند که شما بام فرهنگی هستید چرا بیمارستان ندارید/حقشان است بیمارستانهای یزد وزرند جابرا ی خودشان ندارند چه برسد به ما

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات