امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ کد خبر: 12695
فرماندار کوهبنان

فرماندار کوهبنان گفت: شهرداری کوهبنان مکان‌ها و تابلوهایی برای تبلیغات کاندیداها در نظر می‌گیرد و تبلیغ در اماکن دولتی، معابر عمومی و تابلوهای دولتی ممنوع است.

 به گزارش کوهبنان امید ،محمدرضا مهدلو چهارشنبه شب در نشست مشترک فرماندار و کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستای کوهبنان اظهار داشت: ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی طی این سال‌ها همواره دست رد بر سینه دشمنان زدند و با عنایت به رهنمودهای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری عزت و افتخار برای ایران اسلامی به‌ارمغان آوردند.

وی ابراز داشت: مردم ایران اسلامی آماده شده‌اند تا با خلق حماسه‌ای دیگر در ۲۹ اردیبهشت ماه زمینه یاس و ناامیدی دشمنان را رقم بزنند و به جهانیان بفهمانند نظام اسلامی جزو نظام‌های دموکراسی واقعی در جهان است که مردم آزادانه کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند.

مهدلو تصریح کرد: دشمنان این روزها در تلاش هستند تا به هر طریق ممکن درصد حضور مردم کمتر شود یا تلقین کنند که انتخاب فرد مورد نظر قبلا انجام شده و حضور شما یا عدم حضور شما در کنار صندوق‌های رای چندان اثرگذار نیست.

وی خاطرنشان کرد: مردم با درایت و هوشیاری لحظه به لحظه کار کاندیداها و طرفداران آنان را رصد می‌کنند و موارد تخلف را گزارش می‌دهند اما با همه وجود سالم‌ترین انتخابات جهان در ایران اسلامی برگزار می‌شود.

فرماندار کوهبنان گفت: به‌دلیل عدم آگاهی از قوانین یا به‌دلیل فراموشی ممکن است افرادی تخلف کنند لذا جا دارد که کاندیداها قوانین مربوط به انتخابات را حتما مطالعه کنند چرا که رقابت سالم در رعایت چارچوب قانون به‌وجود می‌آید.

وی یادآور شد: مقرر شده تا شهرداری مکان‌ها و تابلوهایی برای تبلیغات کاندیداها در نظر بگیرد و کاندیداها در نظر داشته باشند تبلیغ در اماکن دولتی، معابر عمومی و تابلوهای دولتی ممنوع است و کارمندان اداری حق ندارند در ساعات کاری به‌نفع یا علیه کاندیدی تبلیغ کنند.

مهدلو تاکید کرد: اماکن و امکانات دولتی نباید در اختیار قرار گیرند تا به نفع یا علیه کاندیدی استفاده شود و نصب عکس و پوستر روی تابلوی مدارس و ادارات، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، پست‌های برق، ادارات دولتی و وابسته به دولت و…..ممنوع است.

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات