امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: 13773
مسوول قرارگاه امام رضایی‌های کوهبنان خبر داد

مسوول قرارگاه امام رضایی‌های کوهبنان گفت: تاکنون بیش از 52 کانکس بین زلزله‌زدگان نیازمند شهرستان توزیع شده و 70 کانکس نیز طی روزهای آینده توزیع می‌شود.

به گزارش کوهبنان امید حجت‌الاسلام محسن طهماسبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  این پایگاه خبری  اظهار داشت: از اولین ساعات زلزله شب یلدا که خسارات مالی فراوانی به منازل مسکونی و عمومی کوهبنان وارد شد و مردم راهی چادرها شدند، دوستان قرارگاه امام رضایی‌ها در کنار مردم حضور موثر داشتند.

مسوول قرارگاه امام رضایی‌های کوهبنان دامه داد: با تشکیل تیم‌های ویژه و منطقه‌بندی کار شناسایی آسیب‌دیدگان و افراد کم درآمد انجام گرفت و برای تمامی این عزیزان پرونده تشکیل شد.

طهماسبی خاطر نشان کرد: با تعیین اولویت‌ها و نیازهای زلزله‌زدگان کار توزیع وسایل گرمایشی و پلاستیک برای چادرها در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: در ادامه با توجه به تخریب برخی منازل و حضور مردم در چادر‌ها ضمن هماهنگی کار پخت و توزیع غذا صورت گرفت و تا امروز حدود ۲۰ هزار پرس غذا در بین مناطق زلزله‌زده شهرستان کوهبنان توزیع شده است.

مسوول قرار گاه امام رضایی‌های کوهبنان از توزیع حدود هزار بخاری برقی و والر در بین چادرهای مناطق زلزله‌زده خبر داد و گفت: در کنار آن بیش از هزار تخته پتو تاکنون در بین اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر توزیع شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به کوهستانی بودن منطقه و سرمای شدید برنامه‌ریزی جهت خرید و توزیع کانکس صورت گرفت و تاکنون بیش از ۵۲ کانکس بین زلزله‌زدگان نیازمند شهرستان توزیع شده و ۷۰ کانکس نیز طی روزهای آینده توزیع می‌شود.

طهماسبی از توزیع شیر خشک، سبد کالا، لباس گرم، هزینه درمانی چندین نفر، کمک مالی، تهیه چندین مستند تلویزیونی و… طی ۴۰ روز گذشته خبر داد و گفت: در شرایط زلزله برای ایجاد روحیه نشاط و کار در بین زلزله‌زدگان خرید لوازم یک قنادی و کمک مالی به چندین خانوار جهت خرید چرخ خیاطی توسط قرارگاه امام رضایی‌ها صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: تهیه جهیزیه، سرکشی مستمر به زلزله‌زدگان در چادرها، برنامه‌ریزی جهت ساخت دو باب منزل مسکونی و…از دیگر اقدامات است، البته این قرارگاه تا ساخت منازل مسکونی در خدمت مردم زلزله‌زده شهرستان کوهبنان است.

انتهای پیام -نامجو کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات