امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ کد خبر: 12611
وزیر بهداشت:

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان کوهبنان به اقلام اصلی مجهز است و کمبودهای ساختمانی، تاسیساتی و تجهیزاتی به مرور برطرف می‌شود.

به گزارش کوهبنان امید ، سیدحسن‌ قاضی‌زاده هاشمی عصر امروز  در مراسم افتتاح بیمارستان کوهبنان ضمن تبریک روز جانباز گفت:امیدواریم در مسیر قمر بنی هاشم و رفاقتی که ان بزرگوار داشت و ایمان و دیانت ایشان بتوانیم مسیر تعالی و پیشرفت کشورمان و مجد و عظمت اسلام را دنبال کنیم .
وی ادامه داد:همکاران بیمارستان کوهبنان باید حداکثر تلاش را برای رضایت همکاران منطقه داشته باشند بیمارستان که افتتاح می شود کمبودهای دارد که به مرور زمان از نظر ساختمانی و تاسیساتی و تجهیزاتی مرتفع خواهد شد گرچه اقلام اصلی در حال حاضر موجود است .
دکتر هاشمی ادامه داد:در مورد پزشک و متخصص کمبود نیرو داریم اما در بحث تجهیزات مربوط به بخش قلب ما امادگی حل مشکل را داریم ولی نگرانی این است که تجهیزات فراهم شود اما متخصص نباشد لذا همه باید تلاش کنیم تا مشکلات مرتفع شود.
 حجت الاسلام و المسلمین عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت:مردم در تمامی صحنه ها حضوری گسترده و فعال دارند لذا خدمت به آنان امر مقدسی است کسانی که در انتخابات حرف برای گفتن دارند و باعث عزت و ابروی کشور هستند.
وی ابراز داشت :با توجه به موقعیت خاص کوهبنان و اینکه در یک منطقه معدنی قرار گرفته ارائه خدمات بهداشتی در شان امری ضروری به نظر می رسد.

دکتر حسین امیری نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز جانباز گفت:به هر حال پس از پیگیرهای بعمل امده زحمات دولت قبل و فعلی به ثمر نشست که مجهز هم شده وآماده بهره برداری شده انشالله .تجهیزات همچنان ادامه دارد و مشکلات به مرور مرتفع خواهد شد.
وی ابراز داشت:مشکل اصلی در بحث بهداشت و درمان کوهبنان کمبود آمبولانس است چرا که امبولانس ها فرسوده هستند که در طول جابجایی بیماران مشکلاتی وجود دارد که با عنایت ویژه و اختصاص دو دستگاه آمبولانس این مشکل مرتفع شد.
دکتر امیری تاکید نمود:کمبود نیروی انسانی هم از مشکلات دیگر بهداشت و درمان کوهبنان است که جا دارد دانشگاه علوم پزشکی در این راستا عنایت کند از طرفی زمینه حضور متخصص قلب.جراحی .زنان و بیهوشی هم برای بیمارستان کوهبنان باید مد نظر باشد.
وی ابراز داشت: هم در زرند و در کوهبنان برای چارت سی سی یو و تست ورزش و اکو نیاز به تجهیز ات داریم در بخش طغرالجرد که مرکز تولید ذغال سنگ و منطقه کارگری است و محل زندگی بازنشستگان ذغال سنگ است که سال ها شرکت ذغال سنگ سرویس می داده در حالی که چند سالی است واگذار به بخش خصوصی شده و بخش درمان به شبکه واگذار شده که کمبودهای در انجا احساس می شود بخش زایمان،رادیولوژی از جمله انهاست و در راستای جایگزینی نیروهایی که بازنشسته می شوند باید فکری بشود.
نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در طرح تحول سلامت اقدامات خوبی صورت گرفت که باعث شد در روند سرعت گرفتن بیمارستان کوهبنان موثر باشد .

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات