جشن گلریزان در کوهبنان برگزار شد

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با ماه مبارک رمضان مراسم جشن گلریزان با حضور فرماندار،مدیر عامل ستاد دیه استان،ریاست دادگستری ،دادستان شهرستان . فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل تالار پارسیان کوهبنان برگزار گردید.

 

 

 

 

در ابتدای این مراسم محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان گفت:یکی از ویژگی های برجسته مردم کوهبنان حسن نوع دوستی است که این مهم بدلیل حاکم بودن بعد مذهبی بر شهرستان است.
وی ادامه داد:مردم نوع دوست کوهبنان همواره در خدمت رسانی به بهزیستی ،کمک امداد و خیریه ها پیش قدم هستند تا بتوانند گوشه ای از مشکلات محرومین را مرتفع سازند و لبخند را بر لب کودکان بی بضاعت بنشانند.
فرماندار کوهبنان تاکید کرد:در جشن گلریزان تمام مردم حتی کسانی که سالیان سال از کوهبنان رفته اند مشارکت کردند و در این راستا سنگ تمام گذاشتند تا در راستای آزادی زندانیان غیر عمد مشارکت کنند و نشاط و شادی را خانوادها برگردانند.
وی خاطر نشان کرد:در جریان انتخابات نیز مردم کوهبنان حضوری گسترده و فعال داشتند و بیش ار ۸۵درصد از مردم در این صحنه حاضر شدند و حماسه ای بزرگ و بی نظیر را خلق کردند.
مهدلو بیان داشت:در آستانه یکی از روزهای مهم قرار داریم لذا مردم ایران اسلامی با توجه به حساسیت پیش امده در مراسم روز قدس حضوری گسترده خواهند داشت.
وی تاکید کرد:مردم کوهبنان نیز در روز قدس در کنار سایر مردم به جهانیان خواهند فهماند که همواره منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خویش قرار خواهند داد تا شاهد ذلت و خواری دشمنان و بدخواهان نظام باشند.

 

 

حسین رمضانی زاده رئیس دادگستری کوهبنان در جشن گلریزان ابراز داشت:با توجه به تاکید دین مبین اسلام در خدمت به نوع همنوعان و توصیه های مقام معظم رهبری برنامه جشن گلریزان از طرف ریاست دادگستری کرمان و ستاد دیه استان برنامه ریزی شد .
وی بیان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در ماه مبارک رمضان با استقبال خوب خیرین و مردم کوهبنان این جشن برگزار گردید .
رمضانی زاده تصریح کرد: ستاد دیه مربوط به جرائم غیر عمد مانند تصادفات ، و زندانیانی است که به دلیل عدم پرداخت های مالی و نفقه و مهریه و…. در زندان هستند که مشکلات زیادی برای خانواده هایشان به وجود اورده است .و همچنین فرزندان این خانواده ها از محبت پدرو مادری محروم هستند .

رئیس دادگستری کوهبنان افزود: با کمک های خیرین این زندانیان را که ممکن است مشکلات عاطفی ، اقتصادی و…را داشته باشند ازاد تا انان را به اغوش خانواده هایشان برگردانیم .
وی ادامه داد: با کمک خیرین در این جشن باقیات صالحاتی را برای خود به وجود اوردند و لبخند را بر لبان کودکانی نشاندند که همواره منتظر حضور پدر در کنار خود بودند .
رمضانی زاده در پایان گفت: مردم .کوهبنان از دیرباز مردمی متدین و نوع دوست بودند و زبان ما قاصر است که لطف این مردم و خیرین رادر این امر خدا پسندانه بیان کند .

 

 

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی -سادات هاشمی کوهبنانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *