امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ کد خبر: 12640
بخشدار مرکزی کوهبنان

پدارم جب زاده در جمع اعضای شوراهای روستاهای شهرستان گفت:با توجه به شرایط خاص شوراها اصلی ترین کلید تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می باشند.

به گزارش کوهبنان امید ،پدارم جب زاده بخشدارمرکزی کوهبنان در جمع اعضای شوراهای روستاهای شهرستان گفت:با توجه به شرایط خاص شوراها اصلی ترین کلید تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می باشند.

وی ادامه داد :فرمان مدبرانه حضرت امام خمینی (ره) در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵ در راستای تهیه و تدوین آئین نامه اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا و تشکیل آن، یکی از نقاط عطف تاریخ سیاسی ایران پس از انقلاب اسلامی به شمار می رود.
بخشدار مرکزی کوهبنان تاکید کرد: از دیدگاه امام و رهبری جایگاه رفیع شوراها در نظام جمهوری اسلامی به عنوان نماد مردم سالاری دینی و همچنین لزوم انتخاب افراد با تقوا و اصلح در این منصب همواره مورد تأکید بوده است. وی بیان داشت :شوراهای اسلامی شهر و روستا با ایفای یک الگوی مدیریت محلی در راستای توسعه و آبادانی مناطق مختلف کشور تجربه های موفقی را در این دو دهه اخیر به نمایش گذاشته اند، و هر چه از عمر با برکت انقلاب اسلامی سپری می شود به اهمیت بیش از پیش آن افزوده می گردد.
رجب زاده ادامه داد: شوراها اصلی ترین کلید تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در کشور می باشند، و با انتخاب افراد شایسته و متخصص به عنوان نمایندگان مردم در محل و نیز توجه مسئولین به جایگاه ویژه شوراها، می توان شاهد اقدامات موثر و پایداری در این عرصه بود.
بخشدار مرکزی گفت: در شهرستان کوهبنان ارتباط خوب مسئولین با شوراهای اسلامی روستایی و دخالت دادن آنان در امور اساسی و کلان منطقه با رویکرد شفاف سازی اقدامات و نارسایی ها، موجب افزایش پویایی و اعتماد متقابل در بین شوراهای اسلامی متبوع گردیده است، این امر در ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراها در بخش کاملاً رخ نمود، و در این دوره از انتخابات علاوه بر افزایش داوطلبی نسبت به سنوات گذشته، به تشکیل شورای اسلامی در ۳ روستای جدید نیز اقدام گردید.
ایشان تاکید داشت: هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات بخش مرکزی کوهبنان با رویکرد فرا جناحی نسبت به بررسی صلاحیت ها اقدام و اسامی ۶۶ نفر از داوطلبان که ۶۱ نفر آن را آقایان و ۵ نفر آن را بانوان تشکیل می دهند، تأیید و به ستاد انتخابات کشور معرفی نموده است.
وی تاکید داشت : لازم به ذکر است طبق قانون آغاز فعالیت تبلیغاتی نامزدهای شورا از مورخ ۲۱ اردیبهشت ماه خواهد بود و شایسته است که تمامی نامزدها قانون و اخلاق را نصب العین خود قرار داده، تا ان شاء الله بتوانیم شاهد یک انتخابات سالم، پر شور و رقابتی در سطح بخش باشیم، و برگ زرینی در تاریخ شهرستان عارف پرور کوهبنان ورق بزنیم.
انتهای خبر/نامجو کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات