امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: 13783
وزیر کشور در جمع زلزله‌زدگان کوهبنان:

وزیر کشور گفت: منازلی که آسیب دیده شامل بازسازی‌ها شود و منابع لازم در اختیار کسانی که مستاجر هستند و می‌توانند منازل را بسازند قرار گیرد.

وزیر کشور گفت: منازلی که آسیب دیده شامل بازسازی‌ها شود و منابع لازم در اختیار کسانی که مستاجر هستند و می‌توانند منازل را بسازند قرار گیرد.

به گزارش کوهبنان امید ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده کوهبنان ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و گرامیداشت یاد امام و شهدا اظهارداشت: باید خانه‌های خراب شده در تاریخ مقرری ساخته شود لذا تا شهریور سال آینده بنا به گفته رئیس بنیاد مسکن کشور ساخته و آماده تحویل می‌شود.

وزیر کشور بیان داشت: منازلی که آسیب دیده شامل بازسازی‌ها شود و منابع لازم در اختیار کسانی که مستاجر هستند و می‌توانند منازل را بسازند قرار گیرد.

رحمانی‌فضلی تصریح کرد: خانه‌هایی که فرسوده هستند و ممکن است در زلزله کوچک آسیب ببینند شناسایی و با مساعدت بنیاد مسکن و شهرداری شرایط آسانی را فراهم کنیم که این خانه‌ها دوباره بازسازی شوند.

وی گفت: بحث ایمنی، بیکاری جوانان، بحث بازنشستگان و بحث کانکس‌ها هم پیگیری خواهد شد.

وزیر کشور ادامه داد: کمک‌های مربوط به کوهبنان در دولت مصوب شد اما در برآورد و ارزیابی مسائل قابل بحث خواهد بود، باید شرایط و مشکلات موجود را تحمل کنیم، دولت وظیفه دارد مسائل را رسیدگی کند.

انتهای پیام -نامجو کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات