منتخب مردم باید به توانایی‌ بومی تاکید داشته باشد

به گزارش کوهبنان امید ،حجت‌الاسلام عباس جعفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار داشت: در این راستا گروه‌ها و رسته‌ها برای برگزاری انتخابات سالم و در شان نظام تلاش دارند.

وی بیان داشت: ۱۵ تا ۲۲ اردیبهشت ماه هفته بزرگداشت زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) است، نیروهایی که خالصانه برای رضای خدا در حفظ امنیت نظام و کشور تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به مناسبت ۱۷ اردیبهشت روز تشکیل بسیج سازندگی، گفت: یکی از اهداف بسیار مهم جمهوری اسلامی بحث سازندگی است، امام خمینی (ره) جهاد سازندگی را راه‌اندازی کرد که بعدها در اداره وزارت کشاورزی ادغام و به سمت و سوی کشاورزی کشیده شد.

جعفری ابراز داشت: بحث سازندگی در زمینه‌های مختلف باید رواج پیدا کند و مقام معظم رهبری این بحث را به بسیج سازندگی سپردند.

خطیب جمعه کوهبنان گفت: افرادی را که از کانال شورای نگهبان معرفی شدند باید به خوبی بشناسیم و به افرادی که با ایمان و توکل به خدا، اعتماد به ملت، توانایی‌های بومی سعی در پیشرفت کشور دارند رای دهیم و از کسانی که با جناح‌بازی‌ها ذهنیت مردم را به بازی می‌کشند دست برداریم.

وی گفت: باید کسانی را انتخاب کرد که ملت را باور داشته و اعتمادشان را از دشمن کم کنند، برای رفع مشکلات مردم و ملت، مشکلات تورم و رکود کار کنند.

جعفری اظهار داشت: پرهیز از تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری باید مدنظر باشد.

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *