امروز: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
androyd agehi city مسجد امام حسين کوهبنان اميد
تاريخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ کد خبر: 12603
فرماندار کوهبنان

محمد رضا مهدلو گفت :یکی از پتانسیل های اساسی کوهبنان بحث گردشگری است که در همین راستا بازسازی و ثبت آثار باستانی،تاریخی و گردشگری کوهبنان در دستور کار قرار گرفته و راه اندازی خانه های بوم گردی در حال انجام است از طرفی استفاده بهینه از فضاهای بازسازی شده در دستور کار قرار دارد.

اولین جلسه شورای اداری شهرستان کوهبنان در سال جاری با حضور فرماندار،نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس ،رئیس دفتر امام جمعه،فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر اعضا در محل تالار اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش کوهبنان امید ، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین رضا قاسمی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه خصوصا ولادت با سعادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار گفت:بر اساس بیان سالار شهیدان شیعه از هرگونه خیانت و کینه بدور است لذا با توجه به شاخصه های ائمه در صدد رفع این موارد است.
وی ادامه داد:اموال بیت المال بعنوان نوعی امانت در دست ماست بایستی مواظبت کنیم تا خدشه و ضربه ای به ان وارد نشود چرا که این مهم خود ودیعه ای است که نیاز به مواظبت و مراقبت خاص خود دارد.

محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان ضمن تبریک میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار گفت :سبز پوشان سپاه پاسداران همواره در دفاع از کیان جان بر کف بودند که امنیت امروز ایران اسلامی مرهون زحمات و خدمات این عزیزان و نیروهای بسیجی و انتظامی است البته جا دارد یاد و خاطره شهدای عملیات پیروزمندانه بیت المقدس را گرامی بداریم .
وی ابراز داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تاکید شده مباحث کشاورزی ،گردشگری و معادن بعنوان چند کار خاص در دستور کار قرار گرفت که الحمدولله به همت نماینده مردم در مجلس با دنبال نمودن بحث افرایش تولید و افزایش قیمت ذغال برخی چالش ها و مسائل حوزه کارگری در حال رفع هستند .
فرماندار کوهبنان تاکید نمود:باید با تغییر نگرش ها کارگران بدنبال کار و تولید بیشتر گام بردارندچرا که معادن میراث گرانبهایی است که از گذشتگان به ما رسیده است.
وی ادامه داد:خرید تجهیزات به روز و جدید،راه اندازی افق های جدید در معادن ،توجه به نقدینگی و….باید بستر را به گونه ای رقم بزند که ما به سمت صنعتی شدن معادن حرکت کنیم.
رئیس شورای اداری کوهبنان خاطر نشان کرد:در بحث کشاورزی تمرکز ما بر روی بحث زعفران ،گیاهان دارویی و….است چرا که کیفیت زعفران کوهبنان مثال زدنی است از طرفی در بحث امنیت غذایی شهرستان کوهبنان بعنوان پایلوت در استان معرفی شده که این مهم می تواند در توانمند سازی خانوارها موثر باشد.
وی بیان داشت:یکی از پتانسیل های اساسی کوهبنان بحث گردشگری است که در همین راستا بازسازی و ثبت آثار باستانی،تاریخی و گردشگری کوهبنان در دستور کار قرار گرفته و راه اندازی خانه های بوم گردی در حال انجام است از طرفی استفاده بهینه از فضاهای بازسازی شده در دستور کار قرار دارد.
مهدلو یاداور شد :در بحث بهداشت و درمان ساخت بیمارستان ۳۲تختخوابی در دستور کار قرار گرفت که با جذب نیروی انسانی و تجهیز فعالیت این فضا با جدیت در حال انجام است.
وی به انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره نمود و افزود:مردم باید با استناد به منویات مقام معظم رهبری با حضور گسترده خود در این عرصه افرادی کاردان و شایسته خدمت را انتخاب کنند و سکان اجرایی کشور را برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر در اختیار انان قرار دهند.
انتهای پیام /سادات هاشمی کوهبنانی

نظرات کاربران

ارسال نظر

اوقات شرعی کوهبنان

تازه های سایت

مطالب پر بازدید

آخرین نظرات