۵:۱۳:۲۷ - پنجشنبه ۳ آبا ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز اجرای طرح بینایی سنجی کودکان ۳ تا ۶ ساله در کوهبنان
فرج کریم پور رئیس اداره بهزیستی کوهبنان گفت این طرح همزمان با سراسر کشور از اول آبان ماه شروع و تا پایان آذر ماه بدون وقفه و در ساعت اداری ادامه خواهد داشت.     به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با آغاز ماه آبانماه به صورت نمادین در یکی از مهدهای کودک شهر کوهبنان […]

فرج کریم پور رئیس اداره بهزیستی کوهبنان گفت این طرح همزمان با سراسر کشور از اول آبان ماه شروع و تا پایان آذر ماه بدون وقفه و در ساعت اداری ادامه خواهد داشت.

 

1578 222 1577 آغاز  اجرای طرح بینایی سنجی کودکان ۳ تا ۶ ساله در کوهبنان

 

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با آغاز ماه آبانماه به صورت نمادین در یکی از مهدهای کودک شهر کوهبنان و با حضور رئیس اداره بهزیستی و جمعی دیگر از مسئولین اجرایی شهرستان طرح بینایی سنجی و شناسایی تنبلی چشم کودکان شهرستان افتتاح شد.
فرج کریم پور رئیس اداره بهزیستی کوهبنان گفت این طرح همزمان با سراسر کشور از اول آبان ماه شروع و تا پایان آذر ماه بدون وقفه و در ساعت اداری ادامه خواهد داشت.
وی ضمن اشاره به آمار ۹۴۲ نفری جمعیت کودک ۳ تا ۶ سال شهرستان گفت: تعداد ۸مرکز بهداشت، ۳مهدکودک، و ۲۵ پیش دبستانی فعال در سطح شهرستان، آماده خدمت رسانی جهت شناسایی و تشخیص کم بینایی و یا تنبلی چشم کودکان ۳ تا ۶ سال می باشند.
کریم پور تصریح کرد جا دارد شهروندان کوهبنانی با ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش همکاری نمایند تا این طرح به نحو احسن و در مدت زمان مشخص اجرایی شود .
وی یادآور شد به منظور پوشش دادن تمامی کودکان مد نظر تبلغیات لازم و اطلاع رسانی در سطح شهرستان و روستاهای تابعه از طریق جلسات اداری ، ستاد نماز جمعه ،خبرنگاران و اصحاب رسانه همچنین سایت های محلی انجام می شود .
رئیس بهزیستی کوهبنان همچنین از اعزام تیم ویژه از کارکنان بهزیستی جهت اطلاع رسانی بیشتر و شناسایی کودکان مورد نظر در روستاهای شهرستان خبر داد .
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی