۹:۲۵:۱۲ - جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی کوهبنان خبر داد:
آغاز اجرای فرایند رف خوانی منابع در کتابخانه‌های عمومی شهرستان
سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی کوهبنان در خصوص شیوه اجرای این فرایند گفت: رف خوانی منابع کتابخانه‌ها از اواخرخرداد آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود این فرایند تا پایان تیرماه سال جاری به اتمام برسد

به گزارش کوهبنان امید ،خلیل الله باقی زاده از آغاز اجرای فرایند رف خوانی منابع اطلاعاتی موجود در ۲ باب کتابخانه عمومی نهادی شهرستان خبر داد.
وی از آغاز اجرای فرایند رف خوانی منابع اطلاعاتی موجود در ۲ باب کتابخانه عمومی نهادی شهرستان با هدف تطبیق فهرست رده‌ای، تعیین صورت منابع مفقودی، وجین، صحافی و رفع اشکال فهرست‌نویسی، هم‌زمان با کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور، خبر داد.
سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی کوهبنان در خصوص شیوه اجرای این فرایند گفت: رف خوانی منابع کتابخانه‌ها از اواخرخرداد آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود این فرایند تا پایان تیرماه سال جاری به اتمام برسد. در مدت‌زمان انجام این فرایند، بخش امانت کتابخانه‌ها تعطیل،‌وامکان استفاده از سالن‌های مطالعه برای اعضا و مراجعین همچنان وجود ندارد.
وی ادامه داد: امسال حدود ۴۰ هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های عمومی شهرستان رف خوانی خواهد شد؛ هم‌زمان با انجام رف خوانی، فرایند وجین منابع نیز در کتابخانه‌ها صورت می‌گیرد و کتاب‌های فرسوده، تکراری، بدون مخاطب و ویرایش‌های قدیمی در کتابخانه‌ها شناسایی و جمع‌آوری می‌شود.
باقی‌زاده تاکید نمود: کتبی که طی این روند از رده خارج می‌شود، در طرح مبادله کتاب، بین کتابخانه‌های عمومی استان مبادله خواهد شد.
وی تصریح کرد: با توجه به این که فرایند رف خوانی برای آخرین بار دو سال گذشته۱۳۹۷ در کتابخانه‌های شهرستان اجرا شده است، از اعضای کتابخانه‌های شهرستان درخواست نمود به‌منظور انجام صحیح و دقیق این روند، کتاب‌های به امانت‌گرفته را در اسرع وقت به کتابخانه‌های عمومی شهرستان بازگردانند.
نامجو‌کوهبنانی
انتهای پیام‌

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید