۴:۵۵:۰۴ - جمعه ۲ اسف ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سراسر کشور
آغاز انتخابات در ۲۸ شعبه اخذ رای در شهرستان کوهبنان
همزمان با سراسر کشور ساعت ۸ صبح دوم اسفندماه شعب اخذ رای در شهرستان کوهبنان فعالیت خود را آغاز کردند تا پذیرای مردم ولایت مدار کوهبنان باشند.

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با سراسر کشور ساعت ۸ صبح دوم اسفندماه شعب اخذ رای در شهرستان کوهبنان فعالیت خود را آغاز کردند تا پذیرای مردم ولایت مدار کوهبنان باشند.
در همین راستا حسین سالاری رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان کوهبنان تاکید نمود: حضور در انتخابات زمینه رشد و تعالی کشور است گرچه دشمنان از ماه ها قبل با بهره جستن از فضای مجازی و شبکه های وابسته در صدد بودند تا با تبلیغات مسموم بر طبل عدم حضور مردم بکوبند.
فرماندار کوهبنان ادامه داد: مردم ایران اسلامی در پرتو منویات مقام معظم رهبری با حضور گسترده و حداکثری در انتخابات امنیت ملی کشور را تقویت خواهند کرد و در حقیقت وحدت و همدلی خود را عرصه بین المللی به نمایش خواهند گذاشت.
رئیس هیات اجرایی اجرایی انتخابات کوهبنان خاطر نشان کرد: ۲۸ شعبه اخذ رای بصورت ثابت و سیار در شهرستان کوهبنان فعالیت دارند و مجریان در تلاش هستند تا همانند دوره های گذشته انتخاباتی سالم و در خور شان نظام اسلامی برگزار کنند .
سالاری تصریح نمود: رقابت بین کاندیداها در این دوره بسیار تنگاتنگ‌ است اما مجریان انتخابات همواره قانون مداری را سرمایه کار خود قرار داده اند و تمام تدابیر لازم در راستای برگزاری انتخابات اتخاذ شده و جلسات مشترک برای اعضای شعب و ناظرین برگزار و نکات لازم بیان شده است.
نامجو‌کوهبنانی