۱۷:۲۷:۱۶ - شنبه ۱۵ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از سوی فرمانده انتظامی استان کرمان
آغاز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کوهبنان همزمان با شهرستانهای راور و زرند با رمز یا علی ابن ابی طالب (ع)
طرح ارتقاء امنیت اجتماعی مناطق شمال استان با رمز یا “علی ابن ابی طالب (ع) ” از سوی فرمانده انتظامی استان از سحرگاه امروز آغاز شد.

328 1577 1196 آغاز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کوهبنان همزمان با شهرستانهای راور و زرند   با رمز یا علی ابن ابی طالب (ع)به گزارش کوهبنان امید ،  سردار رضا بنی اسدی فر، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: بمنظور ارتقاء امنیت اجتماعی و با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان این طرح طی دو مرحله پنهان و آشکار در دستور کار رده‌های انتظامی شهرستان‌های زرند، راور و کوهبنان قرار گرفت که عملیات‌های آشکار این طرح از سحرگاه امروز آغاز شدند.

وی با اشاره به نقش موثر همکاری مردم با پلیس در جهت موفقیت بیشتر این طرح افزود: در این طرح از تمام ظرفیت و توان انتظامی در جهت رسیدن به اهداف از قبل تعیین شده بهره گیری می‌کنیم که ان شاء الله بتوانیم رضایتمندی حداکثری مردم را به دست آوریم.

طرح پاکسازی مناطق شمالی کرمان از طرح های مهمی است که برای شناسایی متهمین تحت تعقیب، سارقان، قاچاقچیان مواد مخدر و مخلین نظم وامنیت اجرایی می شود.
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید