۱۱:۳۲:۵۲ - چهارشنبه ۷ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز عملیات استخراج ۴۰ هزار تن ذغالسنگ در ماه در معدن هشونی شهرستان کوهبنان
طرح افق زیر ۲ هزار و ۴۰۰ معدن هشونی برای استخراج ۴۰ هزار تن زغالسنگ در ماه به مناسبت هفته دولت و با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان جمعی از مسئولان محلی آغاز شد. سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان روز چهارشنبه در آیین آغاز طرح استخراج ۴۰ هزار […]

طرح افق زیر ۲ هزار و ۴۰۰ معدن هشونی برای استخراج ۴۰ هزار تن زغالسنگ در ماه به مناسبت هفته دولت و با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان جمعی از مسئولان محلی آغاز شد.

1578 222 1577 آغاز عملیات استخراج ۴۰ هزار تن ذغالسنگ در ماه در معدن هشونی شهرستان کوهبنان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان روز چهارشنبه در آیین آغاز طرح استخراج ۴۰ هزار تن زغالسنگ در کرمان گفت: اقدامات توسعه ای در حوزه زغالسنگ در حقیقت فرصتی برای رفاه حال کارگران است.
حمید ملانوری افزود: دولت باید حمایت و تلاش کند تا فضای تولید در کشور با نشاط تر شده و از این مسیر راندمان فعالیت ها نیز افزایش یابد.

1578 222 1577 آغاز عملیات استخراج ۴۰ هزار تن ذغالسنگ در ماه در معدن هشونی شهرستان کوهبنان

وی بیان کرد: اجرای طرح افق زیر۲ هزار و ۴۰۰ معدن زغالسنگ هشونی کوهبنان به توسعه فعالیت های معادن زغالسنگ کمک می کند و در نوع خود بسیار ارزشمند است.
اجرای طرح افق زیر ۲ هزار و ۴۰۰ معدن زغالسنگ هشونی کوهبنان با ۳۵ میلیارد تومان اعتبار، زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر را فراهم کرده است.
با اجرای این طرح برای ۶۰ سال آینده در این منطقه زمینه اشتغالزایی وجود خواهد داشت.
تولید فعلی معدن هشونی کوهبنان ۱۰ تا ۱۲ هزار تن است

انتهای پیام /