۱۳:۱۴:۵۲ - دوشنبه ۶ فرو ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جانشین ستاد مدیریت بحران کوهبنان خبر داد
آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران شهرستان کوهبنان با توجه به شرایط نامساعد جوی
مهندس محسن ایزدی معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان گفت : با توجه به شرایط جوی ستاد مدیریت بحران کوهبنان بصورت آماده باش کامل در آمده و نیروهای امدادی به همراه تجهیزات و امکانات لازم برای زمان ضروری در نظر گرفته شده است .

به گزارش کوهبنان امید ،  محسن ایزدی معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان گفت با توجه به تغییرات جوی جا دارد که هموطنان عزیز از سفرهای غیر ضرور پرهیز کنند و در صورت ضرورت قبل از سفر با اطلاع از وضعیت راه ها و به همراه داشتن تجهیزات ویژه نظیر زنجیر چرخ ،البسه گرم و مواد غذایی لازم و…نسبت به سفر اقدام کنند .

1578 328 222 1172 1577 آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران شهرستان کوهبنان با توجه به شرایط نامساعد جوی

وی تاکید کرد درطول سفر در مواجهه شدن با خطرات احتمالی از جمله سیل باید به هشدارهای لازم مسولین توجه داشته باشند و از استقرار و نصب چادر در مناطق ساحلی حاشیه و مسیر رودخانه ها و مناطق کوهستانی بخصوص در مناطق با شیب زیاد و مسیل ها خود داری نمایند.
جانشین ستاد مدیریت بحران کوهبنان خاطر نشان کرد نظر به این که در حال حاضر شاهد بارش باران در برخی نقاط کشور هستیم مسافران نوروزی باید از تردد در مسیر های منتهی به رودخانه هایی که سیل در آنها جریان دارد پرهیز کنند و تا زمان فروکش کردن سیل از تردد و ایستادن روی پل ها خوداری نمایند.
وی ادامه داد با توجه به این که برخی مسیرها در مناطق کوهستانی و صعب العبور قرار گرفته احتمال ریزش سنگ در زمان بارندگی شدید دور از انتظار نیست که رانندگان بایستی به هشدارهای نیروهای پلیس و عزیزان راهداری توجه جدی داشته باشند و از تردد و توقف در این مسیر پرهیز کنند.
ایزدی ابراز داشت با توجه به شرایط جوی ستاد مدیریت بحران کوهبنان بصورت آماده باش کامل در آمده و نیروهای امدادی به همراه تجهیزات و امکانات لازم برای زمان ضروری در نظر گرفته شده است .
وی تصریح نمود نظر به این که کوهبنان بعنوان یکی از قطب های گردشگری استان محسوب می شود مدارس ،میهمان سرای ادارات و بقاع متبرکه جهت اسکان مسافران و میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است .
جانشین ستاد مدیریت بحران کوهبنان بیان داشت از اعضای ستاد بحران و شهرداری های مرکز شهرستان و بخش طغرالجرد خواسته شده که در اسرع وقت وبصورت ضربتی نسبت به بازدید و لایروبی کلیه نقاط بحران زای رودخانه ها، معابرو پل های جاده ها ومعابردرون شهری وبرون شهری و روستایی وآماده نگه داشتن کلیه ماشین آلات اقدام نمایند.
وی از مسافرین نوروزی درخواست نمود در صورت مواجه شدن با هر مشکلی مراتب را با شماره تلفن ۳۳۴۹۴۵۳۲ مرکز ستاد بحران کوهبنان در میان بگذارند .
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید