۱۷:۲۹:۰۹ - یکشنبه ۹ ارد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی کامل هلال‌احمر برای هرگونه حادثه‌ در کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ، نیما صالحی عصر امروز در جلسه پرسش و پاسخ داوطلبین اظهار داشت: با توجه به زلزله اخیر تشکیل یک اتاق فکر در هلال‌احمر ضروری است.     رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهبنان عنوان کرد: ایجاد یک اتاق فکر در محیط هلال‌احمر ضروری و به نوعی عام‌المنفعه برای شهرستان، استان و […]

به گزارش کوهبنان امید ، نیما صالحی عصر امروز در جلسه پرسش و پاسخ داوطلبین اظهار داشت: با توجه به زلزله اخیر تشکیل یک اتاق فکر در هلال‌احمر ضروری است.

 

1578 222 1577 آمادگی کامل هلال‌احمر برای هرگونه حادثه‌ در کوهبنان

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهبنان عنوان کرد: ایجاد یک اتاق فکر در محیط هلال‌احمر ضروری و به نوعی عام‌المنفعه برای شهرستان، استان و حتی کشور است.

وی با اشاره به اینکه با ایجاد این اتاق فکر باید بارش افکاری صورت گیرد و یک ایده خوب نزدیک به عمل گرفته شود، خاطرنشان کرد: با افکار جوانان می‌توانیم برنامه‌ها را به بهترین شکل رقم بزنیم و با توجه به ظرفیت‌هایی که در شهرستان وجود دارد بتوانیم شرایط خوبی را برای شهرستان ایجاد کنیم.

صالحی با توجه به زلزله‌های اخیر در این شهرستان ابراز کرد : با حادثه‌ای که پشت سر گذاشته شد انواع برنامه‌ها اجرا و همه داوطلبان و امدادگران در صحنه حضور پیدا کردند و خدمت‌رسانی کرده و این جوانان هستند که آینده ساز کشورند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهبنان بیان کردجوانان باید با هر‌گونه حادثه ناگهانی در صحنه حضور پیدا کنند و با توجه به خسارت‌های مالی و آسیب‌های جانی ناشی از حوادث در می‌یابیم که جز مشارکت هر چه گسترده‌تر و فعالانه مردم و سازمان‌های ذی‌ربط، راهی برای کاهش میزان بروز حوادث و تقلیل خسارت آن وجود ندارد.

رئیس هلال‌احمر شهرستان کوهبنان با حدیثی از امام علی (ع) اظهار کرد: هر کس در حادثه و بلایی قرار گیرد که خودش عامل ایجاد آن نیست، برشما واجب است که در درمان او با مهربانی تمام بکوشید .

وی افزود: با توجه به زلزله اخیر، داوطلبین هلال‌احمر شهرستان کوهبنان آمادگی لازم در برابر هرگونه حادثه‌ای را دارند.

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی