۱۸:۱۶:۰۳ - شنبه ۲۲ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس ایزدی معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان
 آینده روشنی برای گردشگری شهر کوهبنان در انتظار است – نشست بررسی پروژه طراحی ساخت بوستان مقبره اخوند کوهبنان برگزار شد
با حضور مهندس ایزدی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری مهندس محسنی شهردار کوهبنان،اعضای شورای اسلامی شهر، کوهبنان،رئیس محترم میراث فرهنگی شهرستان کوهبنان و شرکت طراح؛ نشست بررسی پروژه طراحی ساخت بوستان مقبره اخوند کوهبنان برگزار شد.

به گزارش کوهبنان امید ،  مهندس ایزدی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری کوهبنان در حاشیه این نشست گفت: طرح بوستان مشاهیر کوهبنان در اطراف مقبره اخوند یکی از طرح های پروژه محور کمیته برنامه ریزی شهرستان است که از روح و معنویت عرفانی بالایی برخوردار است و سعی کردیم از حافظیه شیراز در طراحی ان الهام بگیریم .

1578 2 222 1577  آینده روشنی برای گردشگری شهر کوهبنان در انتظار است   نشست بررسی پروژه طراحی ساخت بوستان مقبره اخوند کوهبنان برگزار شد

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری کوهبنان همچنین تصریح کرد: این پروژه یکی از موفق ترین پروژه هایی که با درایت و تدبیر فرماندار محترم در سال ۹۷ تعریف کردیم و اعتباری بالغ بر ۱۶میلیارد ریال برایش گذاشتیم .
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه اینده روشنی در انتظار گردشگری کوهبنان است افزودند: امیدوارم شهرداری در اجرای این پروژه و امانتداری از بیت المال همچون گذشته دیدگاه بلند نظرانه خود را داشته باشد.
همچنین سعی کردیم با حضور در کنار تیم طراحی و در مراحل اجرایی خواسته های بحق مردم کوهبنان را اعمال کنیم.

انتهای پیام /

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید