۱۲:۱۳:۴۲ - جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ابراز نگرانی امام جمعه کوهبنان از تنزل ادارات در شهرستان -دارند چراغ خاموش برخی ادارات و بانک ها را می برند
خطیب جمعه کوهبنان :باید تلاش شود تا دادگستری کوهبنان تقویت شود تا برخی کارها به شهرستان های دیگر حواله نشود . وی ابراز داشت: دارند چراغ خاموش برخی ادارات و بانک ها را می برند در حالی که مردمی مومن و قانع در شهرستان کوهبنان هستند باید به این خطه رسیدگی شود.

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری و با حضور مسئولین اجرایی و قضایی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: طی روزهای گذشته جانبازان عزیزی همچون حسن احمدی ، جواد شفیعی و شهید علی اکبر عربی و مادر سردار شهید نوح مجیدی را از دست دادیم که به رحمت الهی پیوستند باید یاد و خاطره آنان را گرامی بداریم.
وی تاکید کرد: در دهه کرامت قرار داریم که از ولادت باسعادت کریمه اهلبیت شروع و تا ولادت با سعادت علی بن موسی الرضا(ع) ادامه دارد ما بعنوان پیرو اهلبیت باید با کرامت زندگی کنیم و اهل عفو و بخشش باشیم .
خطیب جمعه کوهبنان تصریح کرد: کریمه ی اهلبیت سراسر زندگی و مماتش تا امروز مملو از کرامت ، خیر و برکت بوده است تمام امام زادگان ملجا و ماوای مومنین هستند چون همواره در بندگی و دور از وطن خادم مردم بودند .
وی تاکید کرد: امام زادگان به مکتب شیعه خدمات ارزنده ای داشته اند که بعضا با شهادت به دیدار معبود رسیدند.
امام جمعه کوهبنان بیان داشت: در آستانه ولادت امام رضا (ع) هستیم شخصیتی که در سن ۳۵ سالگی امام جامعه شد و ۲۰ سال ولایت و رهبری جامعه اسلامی را عهده دار بود و سرانجام بدست مامون به شهادت رسید.
وی خاطر نشان کرد: ایشان از زمان حرکت از مدینه تا رسیدن به طوس منشا خیرات و برکات فراوان بود تلاش کنیم که همواره زائر امام رضا(ع) از راه دور یا نزدیک باشیم.
خطیب جمعه کوهبنان افزود:فردا سالروز شهادت دکتر بهشتی و یاران شهیدش هست که جا دارد یاد و خاطره همه شهیدان قوه قضاییه خصوصا شهید بهشتی و شهید قدوسی را گرامی بداریم.
وی تصریح کرد: قوه قضاییه نماد عدالت ، تقوا، مردم داری و انصاف هست این قوه ضمن مراقبت از خود باید در راستای پاک سازی جامعه اقدام کند تا همه ی افراد به حق خود برسند چون این قوه مجسمه تقوا و عدالت است .
حجت الاسلام جعفری گفت: بایستی قضاوت از روی عدالت باشد باید تلاش شود تا دادگستری کوهبنان تقویت شود تا برخی کارها به شهرستان های دیگر حواله نشود .
وی ابراز داشت: دارند چراغ خاموش برخی ادارات و بانک ها را می برند در حالی که مردمی مومن و قانع در شهرستان کوهبنان هستند باید به این خطه رسیدگی شود.
حجت الاسلام جعفری افزود: در آستانه روز مبارزه با مواد مخدر هستیم در حالی که قدرت های شیطانی همواره کمک کار تولید کننده گان و توزیع کنندگان این مواد هستند.
وی تاکید کرد: در آستانه سالروز حمله ددمنشانه به هواپیمای مسافربری هستیم در حالی که بنای نظام آمریکا بر کفر و ظلم است البته امروزه دست آمریکاییها رو شده هر جا دیدند به خواسته شان نمی رسند مظلومان را هدف قرار می دهند چرا که فقط خود را بشر می دانند.
خطیب جمعه کوهبنان تصریح کرد: دولت و مجلس باید مردم را یاری کنند و به فکر حل و فصل گرانی ها باشند چون بی دقتی ها در داخل دشمنان را امیدوار می کند.
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید