۱۶:۲۹:۱۴ - یکشنبه ۶ بهم ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس شبکه دامپزشکی کوهبنان خبر داد
اجرای رایگان واکسیناسیون علیه بیماری نیوکاسل طیور بومی در کوهبنان
رئیس شبکه دامپزشکی کوهبنان گفت : انجام طرح رایگان واکسیناسیون علیه بیماری نیوکاسل طیور بومی در مناطق ده علی ،شکر آباد ،جور ، پابدانا و شهر کوهبنان توسط شبکه دامپزشکی شهرستان در حال اجرا می باشد .

به گزارش کوهبنان امید ،  مهدی قاسمی کیا در گفتگو با خبرنگار  این پایگاه خبری  گفت: انجام طرح رایگان واکسیناسیون علیه بیماری نیوکاسل طیور بومی در مناطق ده علی ،شکر آباد ،جور ، پابدانا و شهر کوهبنان توسط شبکه دامپزشکی شهرستان در حال اجرا می باشد .
رئیس شبکه دامپزشکی کوهبنان ادامه داد: مدت انجام طرح یک ماه خواهد بود و این مهم تا اواسط بهمن ماه ادامه دارد که در صورت نیاز با هماهنگی لازم مدت زمان افزایش پیدا می کند .
وی تاکید کرد: پیش بینی می شود در این طرح ۵٠٠٠ طیور خانگی واکسینه شوند البته مساعدت و همکاری مردم در اجرای بهتر و سریع تر این طرح ضروری است.
قاسمی کیا ابراز داشت : متقاضیان اجرای طرح می توانند در صورت تمایل در ساعات اداری به شبکه دامپزشکی شهرستان مراجعه فرمایند.
وی خاطر نشان کرد: شهروندان کوهبنانی می توانند سوالات و نظرات خود را از طریق تماس با شماره تلفن ۳۳۴۹۴۴۰۱ با کارشناسان مربوطه در میان بگذارند.
انتهای پیام – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید