۱۹:۱۶:۰۲ - جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار کوهبنان خبر داد:
احداث آبنمای موزیکال و هوشمند و نصب المان مناسب در طرح زیبا سازی وبازسازی میدان شهدا
شهردار کوهبنان گفت : طرح بازسازی و زیباسازی میدان شهدا از چندین ماه اخیر در دستور کار قرار گرفت که با جلسات مختلف و مشاوره با گروه مهندسین عمران،طرحی متفاوت و متناسب با موقعیت و نام میدان شهدا طراحی شد و از یک ماهه اخیر فاز اول عملیات اجرایی شروع شده است.

به گزارش کوهبنان امید ،یاسرمحسنی شهردار کوهبنان در حاشیه بازدید از روند عملیات اجرایی بازسازی و زیباسازی میدان شهدا، از احداث آبنمای موزیکال و هوشمند و نصب المان متناسب با نام میدان شهدا خبر داد و افزود: طرح بازسازی و زیباسازی میدان شهدا از چندین ماه اخیر در دستور کار قرار گرفت که با جلسات مختلف و مشاوره با گروه مهندسین عمران،طرحی متفاوت و متناسب با موقعیت و نام میدان شهدا طراحی شد و از یک ماهه اخیر فاز اول عملیات اجرایی شروع شده است.

328 222 1577 احداث آبنمای موزیکال و هوشمند و نصب المان مناسب در طرح زیبا سازی وبازسازی میدان شهدا

احداث آبنمای موزیکال و هوشمند با نورپردازی خاص و نصب المانی بزرگ در وسط میدان، از جمله طرح های زیباسازی میدان است که شهروندان عزیز بعداز عملیات زیرسازی و بازسازی در فاز دوم عملیات اجرایی شاهد این طرح زیبا خواهند بود.

انتهای پیام /روابط عمومی شهرداری کوهبنان

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید