۹:۰۸:۴۹ - شنبه ۱۸ مرد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارشاد از اصحاب رسانه حمایت می‌کند
 به گزارش  کوهبنان امید: رحیم سیف‌الدینی صبح امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار اظهار داشت: یکی از وظایفی که قانون بر عهده ارشاد اسلامی گذاشته، حمایت از خبر‌نگاران‌، مطبوعات‌، خبر‌گزاری‌ها و اصحاب رسانه است. وی خاطر‌نشان کرد: یکی از مشکلات پیش روی خبرنگاران کوهبنان عدم ارتباط آنها با خانه مطبوعات استان […]

 به گزارش  کوهبنان امید: رحیم سیف‌الدینی صبح امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار اظهار داشت: یکی از وظایفی که قانون بر عهده ارشاد اسلامی گذاشته، حمایت از خبر‌نگاران‌، مطبوعات‌، خبر‌گزاری‌ها و اصحاب رسانه است.

وی خاطر‌نشان کرد: یکی از مشکلات پیش روی خبرنگاران کوهبنان عدم ارتباط آنها با خانه مطبوعات استان است، مرکزی که در راستای برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی‌، جشنواره مطبوعات و…‌ گام برمی‌دارد، خبرنگاران کوهبنانی با تعامل بیشتر با خانه‌ مطبوعات و نشریات سایر شهرستان‌ها از امکانات و فرصت به دست آمده به نحو مطلوب بهره ببرند.

1578 222 1577 ارشاد از اصحاب رسانه حمایت می‌کند

سیف‌الدینی یادآور شد: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تمام وجود و امکانات از نشریات و خبر‌گزاری‌ها حمایت می‌کنند و در این راستا بسته‌های تشویقی را پیش‌بینی کرده که این بسته‌های تشویقی و حمایتی به صورت یارانه کاغذ در اختیار نشریات محلی قرار می‌گیرد‌.

وی خاطرنشان کرد: معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد از نشریات و خبر‌گزاری‌هایی که در مباحث نماز‌، ایثار و شهادت و مباحث اجتماعی مطالبی را درج کرده‌اند، به صورت ویژه حمایت می‌کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان گفت: معاون مطبوعاتی با اطلاعات طبقه‌بندی شده‌، حمایت از ترویج بنگاه‌داری‌، حمایت از نشریات عمومی شهرستان‌ها که کار تخصصی در راستای فرهنگ عمومی‌، گسترش فرهنگ عام‌، لهجه و زبان‌های بومی انجام می‌دهند، اقدام می‌کند‌.

انتهای پیام/