۱۷:۳۲:۲۴ - پنجشنبه ۲۴ بهم ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ز سوی ستاد انتخابات استان اعلام شد
اسامی نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در کرمان اعلام شد
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان از اعلام اسامی نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه این استان خبر داد.

به گزارش کوهبنان امید ،  رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان از اعلام اسامی نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه این استان خبر داد.

عباس تقی زاده عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس آخرین آمار تعداد ۱۹۰ نامزد تایید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی در استان کرمان از سوی شورای نگهبان اعلام شده است.

وی بیان کرد: تعداد ۲۳ زن و ۱۶۷ مرد به عنوان نامزدهای نهایی انتخابات در این دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان تایید صلاحیت شدند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان تصریح کرد: درر حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه ۸ نامزد، حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر ۱۵ نامزد، حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ۱۲ نامزد، در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۲۱ نامزد (۱۹ مرد و ۲ زن)، حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان ۲۰ نامزد (۱۸ مرد و ۲ زن) تایید صلاحیت شده اند.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۲۹ نامزد (۲۳ مرد و ۶ زن)، در حوزه انتخابیه شهربابک ۲۲ نامزد (۲۱ مرد و یک زن)، در حوزه انتخابیه کرمان و راور ۵۴ نامزد (۴۲ مرد و ۱۲ زن)، در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، فاریاب، رودبار جنوب و قلعه گنج نیز ۹ نامزد تاییید صلاحیت شده اند.

تقی زاده اظهار داشت: در ۲ هزار و ۲۵۰ شعبه در سراسر استان کرمان اخذ رای انجام خواهد گرفت تصریح کرد: از این تعداد شعب اخذی رای ۱۳۲۸ شعبه ثابت و ۹۲۲ سیار خواهد بود.

 اسامی نامزدهای نهایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه اصلی استان کرمان به شرح زیر است:

حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه حمداله منظری توکلی، صمداله محمدی، علی بختیاری، حسین سالاری، علی تیموری رابر، عبدالکریم ناجی، علی موحدی نیا، محمد میرگنجانی

حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، علی ادیبان، حسین شایق، حسین سروش مهر، کمیل خواجه نظام، موسی غضنفرآبادی، حسین عزیزآبادی، حبیب‌الله نیکزادی پناه، عباس اسکندری مقدم، امان‌الله خدابخشیان، محمد اسماعیلی زاده، محمدجواد شهمرادزاده فهرجی، محمد علی‌نژاد، رضا جرجندی مقدم، محمدعلی قلعه‌خوانی، محمد رفیع‌آبادی‌پور

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، مجتبی محسنی، سید بهروز حسینی‌زاده، سید جمال‌الدین حسینی، احمد بیدشکی، محسن رئیسی نژاد، قاسم سالاری گنج‌اباد، علی بهروزه، بهنام سعیدی، فرج‌اله عارفی، عباس اقتداری، ذبیح‌اله اعظمی ساردوئی، روح‌اله میرکهنوج

حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، محمد بمی‌ناصریه، حسین جلالی، فاطمه معصومی، فاطمه خادمی، مجید شمس، مهدی یادگاری مهدی آباد، اکبر ابراهیمی راویز، احمد حسنی، احمد انارکی محمدی، علی رضایی پوراناری، حسن اسفندمز، اصغر زین‌الدینی منصورآبادی، عباس گلچین، اصغر اکبری پورکانی، سید حامد حسینی رفسنجانی‌پور، مجید نوروزی بهجت، مصطفی آخوندی، علی‌اکبر پورغلامعلی، حسین مومنی، غلامعلی نوری بیاض، محمدمهدی مرتضائی نژاد پور رفسنجانی

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، عبدالحسین همتی سراپرده، یداله حاجی‌زاده باب تنگلی، احمد حسینی، حمید محمودزاده زرندی، سیدرضا مصطفوی ده زوئی، علی حسن خوانی باب بیدانی، عفت شریعتی کوهبنانی، احمد نورالدینی باب تنگلی، سید عبدالرضا جعفری نسب، محمود زارعی پور جلال آبادی، محمدرضا مقدم، علی مرادی کمال‌آبادی، فرهنگ کرمی‌پور چهارراه گشین، معظمه دانا، نوراله صالحی اسپیجی، ساجد رضازاده، صادق احمدی، مرتضی بهاءالدین بیگی، محمد ایرانمنش زرندی، علی علویان

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، حمیده فروهرزاده، مسعود یاراحمدی‌قرائی، حمید پورشریففمجتبی لشکری، حسن اناری مومن‌آبادی، علی‌رضا مومنی، نسرین صفاجو، اسداله علیرضایی، سعید خسروی مشیزی، سید احمد حسینی، زهرا رنجبر زیدآبادی، معصومه افضلی گروه ،محسن خراسانی محمدرضایی ،مصطفی ملک قاسمی ،مجید محیاپورلری، محمد مهدی‌زاده پاریزی، محسن اسلاملو قرائی، زینب یغمور، امین اکبری نسب، رضا خالقی، محمد معتمدی‌زاده، بتول صفاری، ملیحه‌السادات منصوری پور، شهباز حسن‌پور بیگلری، حمید دولتی زه، محسن مصباح، علیرضا خضری‌پور، محسن جهانشاهی، معین ضابطی

حوزه انتخابیه شهربابک، حمید انصاریان، غلام‌حسین مردانی رباط، حمید افضلی سروشک، حمیدرضا محمدی، حسین فاتحی چنار، صادق عنایت پور شهربابکی، عباس قشمی میمند، علی ‌اسدی کرم ،سید غلامرضا علوی مقدم، الهه محمودی میمند، مهران شکیبایی، روح‌اله صابری ریسه ،محمود جعفری ،عباس احمدیان مرج ،عباس حسانی، حسین فتاحی، میرمحمدصالح راحمی، مهدی سالاری کنگ، منصور سهروردی، ناصر فروتن شهربابکی، احمد منگلی میدوک، مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی

حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، فاریاب، رودبار جنوب و قلعه گنج، هدایت تاجیک، احمد حمزه، محمد پیروزی نیا، عبدالرضا بامری، محمدرضا امیری کهنوج، منصور شکرالهی، حسن مرادی، عبدالحسین خانگاه، حسین لطفی مهروئیه

حوزه انتخابیه کرمان و راور، سید مجتبی عرب‌زاده مدنی پور، فرخ فدایی، علی ابوترابی، رقیه اکیما، محمدعلی مهرابی بشرآبادی، ابوالفضل رفیع‌پور، اکرم نیک نفس ،محمود بابایی، حسین نوری ،منصور اسکندرزاده افشار ،حامد اسمعیل بیگی ماهانی، محمد باقری بندروئیه، محمدعلی ایرانمنش، زهرا ایرانمنش، رامین صالحی مورکانی، آرزو عامری، مهدی ابراهیمی نژاد رفسنجانی، علی نصیری پور، مریم چمنی نائینی، محسن منوچهری نژاد، سجاد شجاعی، محسن پورعزیزی برواتی، علی پورمحمدی، سوده حجتی کرمانی، عباس دهقان اناری، مریم موحدی، محمود عربیفرویا دیوان بیگی کرمانی ،مهدی نوروزی، زهره سالاری، محسن زارعی، امین مقدم، محمدمهدی زاهدی، عباس ارجمندکرمانی، غلامرضا انجم‌شعاع، احسان سالاری ،امین مهرابی نژاد، حسین محمدی قناتغستانی ،ایمان فرخیان ،محمد امینی زاده، فاطمه مه سا کارآموزیان، وحید شمسی پور، میثم یوسفی ،محمدرضا پورابراهیمی داورانی، محمد خلیل‌زاده ماهانی، محمدرضا کمساری بنانی، حسین سعیدی، علی امیر پورسعید، اکبری سعیدی گراغانی، علی محمدرضایی، سمیه سادات مهدوی، محمدرضا سپهوند، ماه بانو مهناز معصوم زاده

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند برگزار می شود.

استان کرمان دارای ۹حوزه انتخابیه و ۱۰کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیام –