۸:۱۴:۲۴ - دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده‌ دوران‌دفاع مقدس در جمع بسیجیان کوهبنانی
اسلام‌و انقلاب به نام‌شهدا افتخار می کند.
یادگار دوران دفاع مقدس گفت: نام شهید را نمی توان‌حذف کرد چون‌زندگی و حیات ما با نام‌ شهید گره خورده و اسلام‌و انقلاب به نام شهدا افتخار می کند.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان‌با هفته دفاع مقدس همایش نکوداشت پیشکسوتان جبهه و‌جنگ شهرستان کوهبنان با روایتگری عباس ایرانمنش با حضو ائمه جمعه کوهبنان و طغرالجرد،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، فرماندار شهرستان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان، فرمانده انتظامی کوهبنان، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مسئولین اجرایی، علما و روحانیون ، ایثار گران ، رزمندگان‌ و خانواده های معزز شهیدان و‌جانبازان به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در سالن سینمای شهرداری برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری گفت:   رزمندگان کارهای ارزشمندی در دوران دفاع مقدس انجام‌دادند لذا ملت ایران نزد خداوند قدر و‌منزلت پیدا کرد.

وی تاکید کرد: بعضی رزمندگان در سنین جوانی و نوجوانی و جمعی در سنین بزرگسالی در عرصه ایثار و مقاومت شرکت کردند و در بدو انقلاب دفاع جانانه ای در برابر جهان انجام دادند .

امام جمعه کوهبنان افزود: قدرت های زیادی از صدام در هشت سال حمایت کردند و به ما پشت نمودند اما چون خدا با ما بوددشمن تو دهنی خورد آن هم از مکتبی که برگرفته از نهضت امام حسین(ع) است .

وی بیان داشت: نسل های بعدی نیاز به رشادت و دلاورمردی رزمندگان‌دارند رزمندگانی که در دوران دفاع مقدس با دست خالی در برابر متجاوزین ایستادند و موجب اقتدار ایران اسلامی شدند.

در ادامه عباس ایرانمنش گفت: شهیدان امروز لبخند می زنند به کسانی که از خونشان دفاع می کنند در حالی که در آن‌دوران دشمن با تجهیزات کامل به ما حمله کرد ولی چون‌انقلاب ما الهی بود پیروزی از آن‌م شد.

وی خاطر نشان کرد: این روزها ترامپ و دوستانش در حال دق کردن هستند در برابر رئیس جمهور ما زانو زدند که با آنان برنامه ای داشته باشد.

یادگار دوران دفاع مقدس با استناد به آیات نورانی قران افزود: خدا در برابر دشمنان به مومنین نیرویی می دهد که دست دشمنان را قطع کنند لذا ما امروز در دنیا آقا و سرور هستیم زیرا مومنان همواره باید بر خدا توکل کنند .

وی بیان داشت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان ایران اسلامی به خدا توکل کردند لذا پیروز میدان شدند در حالی که سردار قادسیه نابود شد .

ایرانمنش تصریح نمود: خانواده شهدا چشم و‌چراغ و ولی نعمت ایران اسلامی هستند ما در دوران دفاع مقدس با کشوری در جنگ بودیم که از تمام جهان سلاح و تجهیزات نظامی می گرفت در حالی که فقط چند کشور در کنار ما بودند.

وی ادامه داد: انشالله ریشه آمریکا را خواهیم کند بسیاری از دشمنان ما نیست و نابود شدند اما هر روز بر عزت و اقتدار ایران اسلامی در جهان افزوده می شود .

یادگار دوران دفاع مقدس گفت: در جنگ های گذشته فقط دو کشور بودند اما در دوران دفاع مقدس ۴۰ کشور مستقیم به صدام کمک‌می کردنداما رزمندگان با پیام ولایت و امامت مقاومت کردند .

وی ابراز داشت : رزمندگان در یک دست سلاح و در دست دیگر قران را همراه خود داشتند و با توکل به خدا و توسل و تمسک به اهلبیت دشمنان را نابود کردند .

ایرانمنش خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان با سن کم خود را به جبهه ها رساندند و در کنار بزرگترها با ایمان راسخ دشمن را نابود کردند در حالی که جنگ‌ حدود ۹۵ ماه طول کشید .

وی تاکید کرد: رزمندگان با لبیک به ولایت و رهبری حیات گرفتند و‌جاودانه تاریخ شدند بیایید با شهدا بیشتر اخت بشویم .

فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: رزمندگان آزادگی ، استقلال ، سرافزازی ، نوع دوستی و…….را در جهان به نمایش گذاشتند و عزت را به ارمغان آوردند لذا همان طور که مقام‌معظم رهبری تاکید کردند ما در برابر دشمنان می ایستیم .

وی خاطر نشان کرد: باید گوش به فرمان ولایت و رهبری باشیم تا همچنان تابلوی عزت و سرافرازی برقرار باشد .

ایرانمنش در پایان گفت: نام‌شهید را نمی توان حذف کرد چون زندگی و حیات ما با نام شهیدگره خورده است لذا اسلام و انقلاب به نام شهدا افتخار می کند .

انتهای پیام‌ – نامجو‌کوهبنانی

 

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید