۱۹:۰۰:۳۶ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی کوهبنان
اصحاب رسانه بازوان اصلی و قوی نیروی انتظامی هستند
سرهنگ ترابی گفت : اصحاب رسانه بازوان اصلی و قوی نیروی انتظامی هستند که احساس امنیت شایسته ای را می توانند برای مردم ترسیم کنند البته خبرنگاران و فعالان رسانه ای باید در مسیر انقلاب و در خط ولایت و رهبری حرکت کنند

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته نیروی انتظامی رئیس اداره فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی کوهبنان به اتفاق خبرنگاران صدا و سیما ، مطبوعات و خبرگزاری ها با فرمانده انتظامی و جانشین شهرستان کوهبنان دیدار کردند .
در این نشست صمیمی پس از بیان سوالات و نظرات حاضرین فرمانده انتظامی کوهبنان گفت: بدون شک امنیت نیاز همگان است در پرتو امنیت شاهد پیشرفت و موفقیت جامعه در عرصه های مختلف خواهیم بود.
وی ادامه داد: اصحاب رسانه بازوان اصلی و قوی نیروی انتظامی هستند که احساس امنیت شایسته ای را می توانند برای مردم ترسیم کنند البته خبرنگاران و فعالان رسانه ای باید در مسیر انقلاب و در خط ولایت و رهبری حرکت کنند .
صمدالله ترابی تاکید کرد: ماموریت نیروی انتظامی با رسالت خبرنگاران پیوند خورده است لذا خبرنگاران دیده بان نیروی انتظامی هستند که باکلام‌، بیان و دوربین خود می توانند خدمات رسانی کنند چرا که کلام خبرنگار بر جامعه اثرات مثبت دارد .
وی تصریح نمود: طی سالیان گذشته نیروی انتظامی با توجه به منویات مقام‌معظم‌رهبری با حضور مقتدرانه در تمامی عرصه ها سربلند بیرون‌آمده است .
فرمانده انتظامی کوهبنان یادآور شد: همکاری و هماهنگی مردم کوهبنان با نیروی انتظامی شهرستان ستودنی است لذا شهرستان کوهبنان از نظر امنیت در استان رتبه بالایی دارد.
وی تاکید کرد: این مهم‌ بواسطه مذهبی بودن و فرهنگی بودن مردم شهرستان رقم خورده که شاهد جرائم خشن در کوهبنان نباشیم .
نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید