۱۱:۲۰:۲۳ - چهارشنبه ۷ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح در کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان ادارات کوهبنان چندین چندین طرح عمرانی ،آموزشی ،کشاورزی و برق رسانی در شهرستان کلنگ زنی و افتتاح گردید . حسین سالاری فرماندار کوهبنان گفت انقلاب اسلامی برکات فراوانی به همراه داشته که عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم […]

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان ادارات کوهبنان چندین چندین طرح عمرانی ،آموزشی ،کشاورزی و برق رسانی در شهرستان کلنگ زنی و افتتاح گردید .

1578 222 1577 %d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d8%af%db%8c افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح در کوهبنان

حسین سالاری فرماندار کوهبنان گفت انقلاب اسلامی برکات فراوانی به همراه داشته که عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم از جمله آنهاست .
وی ابراز داشت همواره بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بر خدمت رسانی به روستا ها و مردم تاکید فراوان دارند چرا که مردم ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب محسوب می شوند .
فرماندار کوهبنان خاطر نشان کرد دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی طی چهار دهه گذشته همواره بر طبل کینه و دشمنی کوبیدند و توطئه ها علیه ما کردند .
وی تاکید نمود رهنمودها و بیانات حضرت امام (ره) و منویات رهبر فرزانه و متفکر انقلاب در کنار حضور گسترده مردم در صحنه توطئه ها و نقشه های دشمنان را نقش بر آب نموده و زمینه عزت و اقتدار انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی را رقم زده است .
وی تصریح نمود دشمنان که چشم پیشرفت ما را ندارند به شیوه های مختلف درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی برآمدند که ترور شخصیت ها،طراحی جنگ تحمیلی ،تهدیدها و تحریم ها نمونه ای از این دشمنی هاست .
سالاری گفت شهیدان رجایی و باهنر در عمر کوتاه دولت خویش مردم داری و خدمت مخلصانه را سرلوحه زندگی خویش قرار دادند اینجاست که مدیران اجرایی بایستی این شهیدان را الگوی عملی خویش قرار دهند و با تکریم ارباب رجوع و خدمت بی منت در راستای تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی مبادرت ورزند .
در ادامه با حضور مسوولان عملیات اجرایی ورودی دهستان جور با ۶۰۰ متر جدول گذاری و ۳۰۰ متر موزائیک کاری با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال کلنگ زنی شد که ورودی دهستان جور از سمت کوهبنان زیبا سازی شود .
همچنین طرح بهسازی دهستان جور با اجرای آسفالت معابر با مساحت ۶۰۰۰متر مربع با قیر مشارکتی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان با همکاری بنیاد مسکن و دهیاری انجام گردیده و امروز رسما افتتاح شد.
در ادامه تامین روشنایی معابر بلوار بسیج با اعتباری بالغ بر ۳۰میلیون تومان و ۲۵۰متر شبکه فشار ضعیف ،تامین روشنایی معابر روستای سرآسیاب با اعتباری بالغ بر ۱۰میلیون تومان و ۱۲۰متر شبکه فشار ضعیف ،آزاد سازی حریم با اعتباری بالغ بر ۳۰میلیون و جابجایی یک دستگاه ترانسفور ماتور و ۲۵۰متر شبکه فشار ضعیف در شهرستان کوهبنان افتتاح گردید .
از طرفی طرح انتقال برق با ۱۳۰۰متر فشار متوسط و یک دستگاه پست عمومی و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به مجتمع کشاورزی روستای مقیم آباد از جمله طرح های افتتاحی بود.
از جمله پروژهای کلنگ زنی پروژه حصار کشی مدارس کوهبنان بود که این مهم از سر جمع فروش مدارس در حال انجام است. البته خرید و توزیع تجهیزات مدارس هم در دستور کار آموزش و پرورش کوهبنان قرار دارد که در مرحله فعلی مدارس کاشانی ،مفتح و فاطمیه جهت حصارکشی در دستور کار قرار دارند .
از دیگر پروژه های افتتاحی در هفته دولت پروژه احداث بندهای سنگ و سیمان فیدکوئیه است که این مهم  بالغ بر پانصد متر مکعب حجم پروژه است که در حال حاضر چهار سد از محل اعتبارات ملی ساخته شده اند.
پروژه محوطه سازی مرکز جامع سلامت کوهبنان با اعتبار ۱۴۰میلیون تومان از دیگر پروژهایی است که کلنگ زنی گردید .
انتهای پیام / نامجو کوهبنانی