۱۶:۰۷:۴۸ - سه شنبه ۱۵ آبا ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاد حوزه و دانشگاه
افزایش معرفت و بصیرت با سیر در مکتب ولایت وامامت
به گزارش کوهبنان امید ، حجت الاسلام داود خالداری استاد حوزه و دانشگاه در جمع عزاداران حسینی در حسینه ثارالله کوهبنان گفت ما در چهار برهه تاریخی قرار داریم که سه تای آنها به اتمام رسیده و یکی از آنها هنوز مابقی است که بعثت رسول گرامی اسلام برهه اول است .   وی ابراز […]

به گزارش کوهبنان امید ، حجت الاسلام داود خالداری استاد حوزه و دانشگاه در جمع عزاداران حسینی در حسینه ثارالله کوهبنان گفت ما در چهار برهه تاریخی قرار داریم که سه تای آنها به اتمام رسیده و یکی از آنها هنوز مابقی است که بعثت رسول گرامی اسلام برهه اول است .

 

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 222 1577 افزایش معرفت و بصیرت با سیر در مکتب ولایت وامامت

وی ابراز داشت ۱۲۴هزار پیامبر آمدند تا جایگاه خلیفه الهی را در وجود ما زنده کنند و ماتحت تاثیر الهامات و وسوسه های شیطانی قرار نگیریم .
حجت الاسلام خالداری خاطر نشان کرد باید منیت و خودخواهی را از خودمان دور سازیم و به پیامبران و ائمه توسل بجوییم لذا رسول گرامی اسلام (ص)بعنوان اشرف مخلوقات و گل سر سبد پیامبران برای هدایت و رستگاری انسان مبعوث شد.
وی خاطر نشان کرد غدیر بعنوان دومین برهه از تاریخ است که در این روز دین خدا کامل شد و خدا نعمتش را بر ما ارزانی داشت و ولایت و رهبری را برای هدایت و رستگاری انسان فرستاد.
حجت الاسلام خالداری تصریح نمود هم بعثت و هم غدیر تحت دسیسه ها و تبلیغات دشمنان به انحراف کشیده شد لذا ۲۵سال مولای متقیان را خانه نشین کردند .
وی افزود دشمنان و یهودیان تلاش کردند تا پیامبر اعظم و تک تک ائمه اطهار را به شیوه های گوناگون به شهادت برسانند تا به اهداف شوم خود برسند .
ایشان ابراز داشت دشمنان با راه اندازی شبکه ها و فضاهای مجازی تلاش می کنند که با اسلام و انسانیت مبارزه کنند .
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد برای این که بعثت و غدیر حفظ شود باید خون پاک ترین و بهترین فرد عالم ریخته شود لذا حادثه کربلا و شهادت سرور و سالار شهیدان را شاهدیم .
وی تصریح نمود امام حسین در کربلا با اهدای خون خود و یارانش بالاترین کار فرهنگی را برای احیای اسلام انجام داد لذا ما باید در همین راستا حرکت کنیم تا سعادتمند دو سرا شویم .
ایشان تاکید کرد برهه سوم عاشوراست اینجاست که سه برهه در صددند تا سربازانی مجاهد و پا به رکاب برای حضرت ولی(عج) تربیت کنند و بصیرت افراد را بالا ببرند.
حجت الاسلام خالداری خاطر نشان کرد برای این که سرباز مخلص و پا به رکاب حضرت ولی (عج)شویم باید در مکتب ولایت و امامت سیر داشته باشیم تا معرفت و بصیرت ما افزون شود.
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی