۱۷:۲۳:۱۴ - جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۱۱ درصدی طلاق توافقی در کوهبنان
 به گزارش کوهبنان امید ، حجت‌الاسلام مهدی‌ پوراسلامی در جمع نمازگزاران روز جمعه کوهبنان اظهار داشت: در سال ۱۳۹۵ ورودی پرونده به دادسرا و دادگستری کوهبنان یک هزار و ۱۸۷ پرونده و در سال ۱۳۹۶ ورودی‌ها به دادسرا و دادگستری یک هزار و ۳۱۰ پرونده بوده که ۱۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته […]

 به گزارش کوهبنان امید ، حجت‌الاسلام مهدی‌ پوراسلامی در جمع نمازگزاران روز جمعه کوهبنان اظهار داشت: در سال ۱۳۹۵ ورودی پرونده به دادسرا و دادگستری کوهبنان یک هزار و ۱۸۷ پرونده و در سال ۱۳۹۶ ورودی‌ها به دادسرا و دادگستری یک هزار و ۳۱۰ پرونده بوده که ۱۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است و در سه ماهه اول سال جاری ۳۴۰ پرونده ورودی داشته‌ایم که ۶ درصد نسبت به سه ماهه اول سال گذشته افزایش دارد.

 

1578 222 1577 افزایش ۱۱ درصدی طلاق توافقی در کوهبنان

 

وی تصریح کرد: در سال ۹۶ به درخواست زوجین ۲۴ پرونده طلاق داشتیم که ۳۸ درصد کاهش آمار طلاق را دارد و آمار طلاق توافقی ۳۸ پرونده بوده که کاهش ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.

پوراسلامی خاطرنشان کرد: در سه ماهه اول سال جاری در بحث طلاق توافقی ۱۰ پرونده داشتیم که نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد افزایش پرونده را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: با توجه به زلزله سال گذشته حجم عظیمی از افراد از مکان‌های مختلف وارد شهرستان شدند، لذا آمار پرونده‌های دادگستری افزایش پیدا کرده که بعضا مربوط به کسانی است که به عنوان کار فرما در این شهرستان مشغول کار شده‌اند و خیلی از پرونده افراد فوق مربوط به مواد مخدر و درگیری است.

پوراسلامی خاطرنشان کرد: یکی از ظلم‌هایی که واقعا باید برخورد شود و همه افراد را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد، قاچاق مواد مخدر و همچنین فروشندگان و توزیع کنندگان هستند.

وی ادامه داد: با کسانی که منازل خود را برای استعمال مواد مخدر اختصاص می‌دهند با قاطعیت برخورد می‌شود و هیچگونه جای تعارفی نیست و متاسفانه کسانی هستند که در امر توزیع مواد مخدر و خرده‌فروشی فعالیت دارند و از این طریق امرار و معاش می‌کنند.

پوراسلامی تاکید کرد: در امر تولید مشروبات الکلی هم باید برخورد جدی شود، البته با گزارشات مردمی این افراد تا حد زیادی کنترل شدند، لذا مردم باید به دادگستری کمک کنند و مراتب را گزارش دهند تا جلوی فعالیت افراد فاسد گرفته شود.

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی