۱۷:۳۱:۱۵ - دوشنبه ۲۷ فرو ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
اقامه نماز باعث موفقیت در تمام فعالیت های فردی و اجتماعی می شود
حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت یکی از مهمترین وظایف مدیران اجرایی اقامه نماز است که باعث موفقیت در تمام فعالیت های فردی و اجتماعی می شود

به گزارش کوهبنان امید ،  دومین نماز وحدت ادارات شهرستان کوهبنان در سال جاری با حضور امام جمعه ، فرماندار ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی در محل نماز خانه فرمانداری برگزار شد .

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 اقامه نماز باعث موفقیت در تمام فعالیت های فردی و اجتماعی می شود

در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت یکی از مهمترین وظایف مدیران اجرایی اقامه نماز است که باعث موفقیت در تمام فعالیت های فردی و اجتماعی می شود .
وی خاطر نشان کرد با اقامه نماز آن هم در اول وقت تمام مشکلات انسان در زمان ممکن مرتفع خواهد شد و زمینه سعادت دو سرای انسان فراهم می گردد.
امام جمعه کوهبنان با استناد به منویات مقام معظم رهبری گفت روزهای اخیر شاهد برگزاری مسابقات قران کریم بودیم کتابی که تلاوت آن باعث فهم و معرفت بیشتر انسان می شود و در صورت مانوس شدن بسیاری از مسائل زندگی برای ما آشکار خواهد شد.
وی تاکید کرد در قران داریم که باید در مقابل کفار با صلابت و قدرت بایستیم این جاست که دشمنان قدرت جسارت در برابر مسلمانان را نخواهند داشت البته باید در زندگی سیره شهدا را در راس امورات خویش قرار دهیم کسانی که فداکارانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند .
حجت الاسلام جعفری بیان داشت در حال حاضر شاهدیم که دشمنان روزهای پایانی حیات خویش را سپری می کنند و در حقیقت پیروزی و نصرت از آن مسلمانان خواهد بود.

انتهای پیام -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید