۱۷:۰۰:۰۵ - دوشنبه ۱۹ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان -انقلاب اسلامی نشات گرفته از محرم و صفر است
به گزارش کوهبنان امید ،حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت در آخرین روز از ماهی قرار داریم که متعلق به آقا امیرالمومنین بود و در آستانه ماه محرم قرار داریم. وابراز داشت اولین ماه حرام را در پیش داریم ماهی که عبادات خاص دارد باید حرمت این ماه را داشته باشیم تلاش کنیم […]

به گزارش کوهبنان امید ،حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت در آخرین روز از ماهی قرار داریم که متعلق به آقا امیرالمومنین بود و در آستانه ماه محرم قرار داریم.

328 222 1577 امام جمعه کوهبنان  انقلاب اسلامی  نشات گرفته از محرم و صفر است

وابراز داشت اولین ماه حرام را در پیش داریم ماهی که عبادات خاص دارد باید حرمت این ماه را داشته باشیم تلاش کنیم خودمان را به سرور و سالار شهیدان نزدیک کنیم .
امام جمعه کوهبنان گفت محبت و زیارت امام حسین(ع) متعلق به خداست لذا جا دارد هر روز مجالس زیارت عاشورا در ادارات برگزار شود چون ما نیاز به ذکر خدا و توسل به اهلبیت نیاز داریم .
وی بر حضور مدیران ادارات در مجالس ماه محرم و صفر در کنار مردم تاکید کرد و افزود انقلاب اسلامی از محرم و صفر نشات گرفته است .
حجت الاسلام جعفری بیان داشت امام حسین تمام امورات و کارهایش را به خاطر خدا انجام داد و جانش را در طبق اخلاص قرار داد لذا اسلام به برکت خون شهیدان کربلا ماندگار شد چون بنای بنی امیه و بنی عباس بر حذف اسلام بود که خون شهیدان کربلا اسلام را حفظ کرد .
وی خاطر نشان کرد اسلام بوسیله پیامبر اعظم ایجاد شد و توسط امام حسین(ع) جاودان شد این جاست که هر روز بر تعداد دوستان و دشمنان ابا عبدالله افزوده می شود در حالی که دشمنان با محافل و مجالس حسینی و نذورات مخالف هستند .
امام جمعه کوهبنان تصریح نمود هر جا برکتی است به واسطه وجود امام حسین (ع) است تلاش کنیم مجالس حسینی با شکوه و عظمت بیشتری برگزار شوند.

بر اساس این گزارش  نماز وحدت این هفته در محل نمازخانه اداره برق کوهبنان با حضور اعضای شورای اداری برگزار شد.
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی