۱۹:۰۳:۱۲ - جمعه ۲ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان-خدمت کردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی نوعی عبادت است
نماز جمعه این هفته کوهبنان با حضور جمعی از مسوولان ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد صاحب الزمان عجل الله برگزار شد.   به گزارش کوهبنان امید ،  امام جمعه کوهبنان به دهه ولایت اشاره نمود و افزود در آیات و روایات به مساله ولایت و امامت اشاره […]

نماز جمعه این هفته کوهبنان با حضور جمعی از مسوولان ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد صاحب الزمان عجل الله برگزار شد.

 

1578 222 1577 امام جمعه کوهبنان خدمت کردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی نوعی عبادت است

به گزارش کوهبنان امید ،  امام جمعه کوهبنان به دهه ولایت اشاره نمود و افزود در آیات و روایات به مساله ولایت و امامت اشاره شده است خداوند جمعی را ستایش می کند که الگوی دیگران باشند در حالی که دشمنان به دنبال ناامیدی و اختلاف در بین مردم هستند.
وی ابراز داشت خداوند امید می دهد به قومی که اهل ایستادگی و مقاومت،متواضع در برابر دوستان و مقتدر در برابر دشمنان هستند در حالی که خداوند آنها را دوست دارد و آنها هم خداوند را دوست دارند .
حجت الاسلام جعفری تاکید نمود مومن در برابر کفار قوی است و دست نیاز به سوی آنان دراز نمی کند و از آنان طلب کمک نمی کند چون مومن الگویی همچون سرور و سالار شهیدان دارد .
وی خاطر نشان کرد مومنین در جبهه اقتصادی هم مبارزه می کنند اقتصاد مقاومتی را مد نظر دارند و از ملامت دشمنان ترسی به دل راه نمی دهند چون اینان شیعیان و پیروان راستیم مولای متقیان هستند که قدرت آفرینی دارند .
خطیب جمعه کوهبنان بیان داشت این مومنین در عصر مولای متقیان اندک بودند اما به فرموده نبی مکرم اسلام حضرت خطاب به سلمان فارسی همشهریان ایشان و فارس را از مومنین اصلی خطاب کردند .
وی تصریح نمود روز پزشک را داشتیم در حالی که پزشکان در کمال محرومیت در شهرستان در حال خدمت رسانی هستند که باید از آنان تجلیل شود و روز مسجد را باید به نمازگزاران و خادمین مساجد تبریک بگویم .
وی ابراز داشت جوانانی کوهبنان در عرصه های نهج البلاغه شعر ،صحیفیه سجادیه ، ورزش رزمی جودو افتخاراتی در سطح استان و کشور کسب کردند که باید این موفقیت ها را به آنان تبریک گفت .
امام جمعه کوهبنان به هفته دولت اشاره نمود و افزود به تمامی دولتمردان خدوم و زحمتکش این ایام را تبریک می گویم در حالی که خدمت کردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی نوعی عبادت محسوب می شود .
وی گفت شهیدان رجایی و باهنر الگوی تمام دولت ها بودند و خدمتگزاری به مردم ،رسیدگی به محرومین و پرهیز از اشرافی گری را در سرلوحه کار داشتند .
حجت الاسلام جعفری تصریح نمود توجه به بیت المال از شاخصه های شهیدان رجایی و باهنر بود که باید بعنوان الگوی تمام مدیران اجرایی باشد .
خطیب جمعه کوهبنان ادامه داد هدف دشمن از ایجاد مشکلات بحث نفوذ هست که همواره مقام معظم رهبری بر این امر تاکید دارند چون دشمن وحدت مردم را هدف قرار گرفته و دوست دارد از غفلت ما بهره ببرد و ضربه ها بزند .
وی خاطر نشان کرد دشمنان نمی خواهند اسلام ناب محمدی اجرایی شود چون جای پایی برای آنان نمی ماند البته ملت ایران الگویی برای مردم جهان شدند ولی دشمن دست بردار نیست .
حجت الاسلام جعفری بیان داشت امروز دشمنان بدنبال جبهه احزاب علیه ملت ایران هستند که باید هوشیار باشیم .
وی تاکید کرد ملت ایران ملت ۲۲بهمن ،روز قدس و نهم دی هستتد که همواره در تمامی صحنه ها حاضر بودند و خیلی موارد از خواص جلوتر قرار گرفتند لذا دشمنان همواره شکست خواهند خورد .
امام جمعه کوهبنان تاکید نمود با منویات مقام معظم رهبری و تلاش قوا و صبر مردم دشمنان باز هم سرافکنده خواهند شد گرچه خدعه و دشمنی آنان سابقه ای طولانی دارد .
وی به چهارم شهریور روز کارمند اشاره کرد و افزود این روز را به کارمندان پرتلاش مومن و متعهد ،پرتلاش و دلسوز تبریک می گویم.
حجت الاسلام جعفری به عید غدیر اشاره نمود و این روز را عید وحدت دانست و افزود انقلاب اسلامی از عید غدیر نشات گرفته است مردم به جشن بزرگ ولایت کمک کنند و در این مراسم حضوری گسترده داشته باشند .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی