۱۸:۱۸:۴۱ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی کوهبنان
امنیت تنها با وجود نیروی انتظامی محقق نخواهد شد ، همکاری و هماهنگی سایر نیروها و مردم با مسئولین مربوطه ضروری است
فرمانده انتظامی کوهبنان تاکید کرد: کوهبنان از جمله مناطق امن در استان کرمان است اما جا دارد که خانواده ها نظارت بیشتری بر رفت و آمد فرزندان خود داشته باشند و با حساسیت بیشتری احوالات آنان را رصد نماییم .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته نیروی انتظامی فرمانده انتظامی کوهبنان به همراه جانشین و پرسنل در جمع نمازگزاران مسجد الرضا(ع) حضور پیدا کردند و بدون واسطه و چهره به چهره به سوالات نمازگزاران پاسخ دادند.
در این جلسه صمدالله ترابی گفت: امنیت تنها با وجود نیروی انتظامی محقق نخواهد شد که همکاری و هماهنگی سایر نیروها و مردم با مسئولین مربوطه ضروری است .
وی ادامه داد: در حال حاضر آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و خرده فروشی مواد مخدر در برخی نقاط شهرستان بصورت خیلی کم وجوددارد که با همکاری شما مومنین این مهم جمع خواهد شد .
فرمانده انتظامی کوهبنان تاکید کرد: کوهبنان از جمله مناطق امن در استان کرمان است اما جا دارد که خانواده ها نظارت بیشتری بر رفت و آمد فرزندان خود داشته باشند و با حساسیت بیشتری احوالات آنان را رصد نماییم .
وی بیان داشت: در کنار عزاداری ابا عبدالله توجه خاصی به فرزندان خود داشته باشید چرا که دشمنان همواره در صدد ضربه زدن به جوانان و نوجوانان هستند .
ترابی تصریح نمود: در حال حاضر دشمنان در صدد هستند تا جوانان از مواد مخدر سنتی به سمت و سوی مصرف مواد مخدر صنعتی سوق داده شوند لذا شاهد افزایش بیماری ها و انواع سرطان در جامعه هستیم .
وی ادامه داد: شهدا با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند ما باید حافظ خون آنان باشیم که این مهم با تربیت مناسب فرزندان میسر است چون آینده سازان این مرز و بوم هستند .
فرمانده انتظامی کوهبنان خاطر نشان کرد: هنوز در بحث مبارزه با مواد مخدر شهید تقدیم می کنیم چون در این عرصه دشمن ما مشخص نیست زیرا دشمن امروز با جنگ‌نرم با ما در حال مبارزه است .
وی گفت:مواظب باشیم فرزندان ما به فضای مجازی وارد نشوند و با تمام وجود کنترل و نظارت داشته باشیم چون دشمن از این طریق قصد نابودی عزیزان ما را دارند.
ترابی خاطر نشان کرد: سودجویان در حال فعالیت جدی هستند لذا شاهد افزایش کلاه برداری اینترنتی هستیم که بعضا افراد سرمایه زندگی خودشان را از دست داده اند.
نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید