۱۲:۲۴:۴۵ - چهارشنبه ۸ اسف ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار کوهبنان
امکانات شهرستان کوهبنان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی مهیا است
فرماندار کوهبنان در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان گفت : شهرستان کوهبنان به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری استان آمادگی کامل پذیرایی از میهمانان نوروزی و مسافران آقا علی‌ابن‌موسی الرضا(ع) را دارد تا روزهای خوش و به یاد ماندنی را در این منطقه سپری کنند.

به گزارش کوهبنان امید ،  حسین سالاری فرماندار کوهبنان در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان گفت : شهرستان کوهبنان در شمالی‌ترین نقطه استان کرمان قرار گرفته و قدمتی به بلندای تاریخ دارد از دیرباز مورد توجه گردشگران و سیاحان داخلی و خارجی بوده لذا آنان از کوهبنان به عنوان شهری بزرگ و آباد یاد کرده اند.

1578 328 2 222 1172 1577 امکانات شهرستان کوهبنان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی مهیا است

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی کوهبنان افزود: سیاحان در گذشته در کوهبنان آینه‌های فولادی و توتیا را به عنوان سوغات به سایر نقاط جهان از جمله برای ملکه چین برده اند و از آن زمان راه گردشگران داخلی و خارجی به این شهرستان باز شد و در حال حاضر کوهبنان به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری در استان کرمان محسوب می شود.
فرماندار کوهبنان با اشاره به این که شهرستان کوهبنان دارای آب و هوای معتدل و جاذبه‌های متنوع طبیعی حیات وحش قرق شده است گفت: آثار تاریخی و باستانی کوهبنان به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری استان آمادگی کامل پذیرایی از میهمانان نوروزی و مسافران آقا علی‌ابن‌موسی الرضا(ع) را دارد تا روزهای خوش و به یاد ماندنی را در این منطقه سپری کنند.
سالاری یادآور شد سلسله مساجد تاریخی ،بقاع متبرکه ، برج ها ، قلعه ها ،آب انبارها ،حمام های تاریخی ،حیات وحش قرق شده ،آثار باستانی ،تاریخی و طبیعی متنوع و دیدنی،آسیاب های هشت گانه آبی ،آکواریم روستای تاریخی درب گزک و…. برای پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی آماده است.
وی خاطر نشان کرد حرم مطهر شهدای گمنام ،خانه تاریخی الطه ،آرامگاه محمد شهید کوهبنان در کنار خانه های بوم گردی پذیرای میهمانان نوروزی است.
فرماندار کوهبنان با بیان اینکه تمامی مقدمات برای اسکان و پذیرایی از میهمانان نوروزی فراهم شده است تصریح کرد: علاوه بر خانه های بوم گردی ،مهمان‌پذیرها و مدارس ،مهمان سراهای اماکن متبرکه و ادارات دولتی نیز در راستای اسکان مسافران نوروزی و زائران آقا علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در نظر گرفته شده است.
وی خاطرنشان کرد: کمپ های راهنمای مسافران نوروزی با همکاری نیروی انتظامی، هلال احمر و میراث فرهنگی در ورودی‌های شهرستان مستقر خواهند شد تا با استقبال از میهمانان نقشه راهنمای شهر را در اختیار آنان قرار دهند.
رئیس ستاد تسهیلات نوروزی کوهبنان تاکید کرد با برگزاری جلسات مکرر لیست کشیک ادارات به همراه تجهیزات خودرویی و امدادی جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به میهمانان نوروزی آمادگی دارند و ستاد تسهیلات نوروزی مستمر در فرمانداری به صورت تمام وقت در خدمت میهمانان نوروزی است .
انتهای پیام  -*نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید