۱۸:۳۳:۱۷ - پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان
امیدواری را در دل جوانان و نوجوانان ایران اسلامی زنده کنیم
در آستانه جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نشست هیات اندیشه ورز کانون بسیج فرهنگیان شهرستان کوهبنان در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

در آستانه جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نشست هیات اندیشه ورز کانون بسیج فرهنگیان شهرستان کوهبنان در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 امیدواری را در دل جوانان و نوجوانان ایران اسلامی زنده کنیم

به گزارش کوهبنان امید ،  عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان در این نشست  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره)و شهیدان همیشه جاوید و گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی شاهرودی گفت در آستانه چهل سالگی انقلاب قرار داریم در حالی که شاهد ریزش ها و رویش های افراد مختلف هستیم البته انقلاب ما ماندگار و جاودانه خواهد بود.
وی ابراز داشت یکی از رویش های انقلاب وجود دبیران سخت کوش است لذا انقلاب جوان خواهد ماند چون زنده و پویاست .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ادامه داد شهید حججی نمونه انسان های برجسته در دهه اخیر است در حالی که افرادی مطرح از ولایت و رهبری را فاصله گرفتند که این مهم در زمان حضرت علی(ع) هم به چشم می خورد .
وی خاطر نشان کرد از معجزات انقلاب انسان های شریفی هستند که جوانی خود را وقف انقلاب می کنند تا در راستای تعالی انقلاب گام بر دارند گرچه دشمنان در حال مبارزه و جنگ اقتصادی با ما هستند اما باز هم عزت و اقتدار را برای ایران اسلامی شاهد خواهیم بود .
زاهدی افزود ایرانی می تواند در تمام عرصه ها پیشرفت داشته باشد فقط باید نگاه درون زا و اقتصاد گرای داخلی داشته باشیم چرا که ما در بحث تکنولوژی هوا و فضا پیشرفت های فوق العاده ای داریم.
وی تصریح نمود با مدیریت جهادی مورد نظر مقام معظم رهبری می توان در تولید خودروی داخلی گام های اساسی برداریم چون ما در جاده سازی ،مقوله های پژوهشی و…به نقاط خوبی رسیدیم .
ایشان گفت باید امیدواری را در دل جوانان و نوجوانان ایران اسلامی زنده کنیم خدمات انقلاب را بازگو نماییم چرا که ما می توانیم به هر پیشرفت و اقتداری دسترسی داشته باشیم .
در ادامه صمدالله ترابی فرمانده انتظامی شهرستان گفت باید تلاش کنیم راه امام(ره) و شهدا را طی کنیم و همواره در خدمت نظام و در کنار ولایت و رهبری باشیم .
وی ابراز داشت ما هر چه داریم از برکت خون شهداست باید در قبال شهدا فکر و اندیشه آنان را ادامه دهیم که این مهم در پرتو منویات مقام معظم رهبری محقق خواهد شد .
ترابی تاکید کرد امروزه دشمنان در صدد ضربه زدن هستند اما راه به جایی نخواهند برد چرا که بسیجیان ،نیروهای نظامی و انتظامی با تیزبینی دسیسه های دشمنان را رصد می کنند دشمنی که با تمام قدرت در عرصه های فرهنگی و اقتصادی وارد شده ولی موفقیتی کسب نکرد .
وی افزود دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا از طریق فضای مجازی در ذهن و فکر جوانان ما رسوخ کند باید خانواده ها ،نخبگان و فرهنگیان نحوه استفاده صحیح از این فضا را به جوانان و نوجوانان بازگو کنند .
ایشان گفت کوهبنان جز امن ترین شهرستان های استان کرمان است که این هم به برکت انقلاب اسلامی و تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی است .
این جلسه با نظرات ،پیشنهادات و ارائه راهکارهای حاضرین همراه بود .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید