۱۸:۵۶:۲۳ - جمعه ۲ اسف ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
انتخابات تحول آفرین، احقاق حق مدنی ، مصونیت بخش ، تسهیل کننده امنیت، خوار کننده دشمنان است. مردم افرادی انقلابی، شجاع ، پرکار ، وفادار به انقلاب و مردم‌ ، خوش سابقه در برابر دشمنان را انتخاب کنند
خطیب جمعه کوهبنان : انتخابات تحول آفرین، احقاق حق مدنی ، مصونیت بخش ، تسهیل کننده امنیت، خوار کننده دشمنان و….. است.

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با دوم‌اسفند ماه نماز جمعه شهر کوهبنان با حضور جمعی از مسئولین اجرایی و قضایی، فرماندهان نظامی و انتظامی ،مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری پس از دعوت همگان به تقوای الهی با استناد به منویات مقام معظم‌ رهبری گفت: دوم اسفند روز جشن ملی مردم ایران و روز مبارکی است که حماسه ای با حضور گسترده مردم خلق می شود و این روز به یاد ماندنی خواهد شد.
وی تاکید کرد: باید از مردم‌کوهبنان که وظیفه شناسی کردند و از ساعات اولیه در شعب اخذ رای حضوری پرشور دارند تشکر نمایم.
امام‌جمعه کوهبنان ابراز داشت: انتخابات دارای دو رکن است حضور حداکثری مردم از آن جمله هست که خیرات و برکاتی در بر دارد لذا این مهم توسط مقام‌معظم‌ رهبری به جهاد فی سبیل الله تعبیر شده چون خنثی کننده نیت های شوم دشمنان است.
وی تصریح‌نمود: انتخابات تحول آفرین، احقاق حق مدنی ، مصونیت بخش ، تسهیل کننده امنیت، خوار کننده دشمنان و….. است.
خطیب جمعه کوهبنان بیان داشت: رکن دیگر کیفیت انتخابات است مردم باید بر طبق معیارهای مقام‌معظم رهبری و با تحقیق انتخاب درست و اصلح را داشته باشند.
وی یادآور شد : مردم افرادی انقلابی، شجاع ، پرکار ، وفادار به انقلاب و مردم‌ ، خوش سابقه در برابر دشمنان را انتخاب کنند تا کارها به خوبی پیش برود.
حجت الاسلام جعفری گفت: هفته اول اسفند هفته سلامت مردان است در حالی که در دین اسلام بر سلامت تاکید شده که نماز، روزه ، صله رحم‌برای سلامت انسان اثر گذار هستند.
وی بیان داشت: اول ماه رجب میلاد امام‌ محمدباقر(ع) است در حالی که ایشان هم از طرف مادر و‌ هم‌از طرف پدر علوی و فاطمی است.
خطیب جمعه کوهبنان افزود: سوم‌ ماه رجب سالروز شهادت امام علی نقی(ع) است البته سالروز شهادت شهیدان باکری وخرازی را در پیش داریم که با خونشان اسلام را یاری کردند.
وی تاکید نمود: هشتم اسفند ماه روز تربیت و امور تربیتی را در پیش داریم در حالی که هم خانواده ها و هم والدین باید مراقب تربیت فرزندان خود باشند چرا که دشمنان مراکز تربیت راهدف خویش قرار داده اند لذا تربیت دینی و اسلامی باید مد نظر باشد.
امام جمعه کوهبنان ادامه داد: ثبت‌نام‌ اعتکاف در شهرستان کوهبنان شروع شده جا دارد جوانان حضوری گسترده داشته باشند و بزرگترها هم‌در برگزاری این مهم‌مساعدت کنند.
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی