۱۹:۳۸:۰۸ - دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخابات در شهرستان کوهبنان رسما کلید خورد
اولین جلسه مشترک اعضای هیئت های نظارت و اجرایی انتخابات کوهبنان با حضور فرماندار ،معاونت سیاسی ،جانشین دادستان ،مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان و جمعی از معتمدین در محل تالار اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید . به گزارش کوهبنان امید،در این جلسه پس انجام رای گیری میر حسین مولایی ،عباس امیدوار،احمد خالداری ،عباس […]

اولین جلسه مشترک اعضای هیئت های نظارت و اجرایی انتخابات کوهبنان با حضور فرماندار ،معاونت سیاسی ،جانشین دادستان ،مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان و جمعی از معتمدین در محل تالار اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید .

1578 %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 222 1577 انتخابات در شهرستان کوهبنان رسما کلید خورد

به گزارش کوهبنان امید،در این جلسه پس انجام رای گیری میر حسین مولایی ،عباس امیدوار،احمد خالداری ،عباس نوری ،مصطفی توکلی پور،عشرت اکبری،محمد خیراندیش ،حسین مالکی به عنوان  اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان کوهبنان انتخاب شدند.
در ابتدای این جلسه محمد رضا مهدلو فرماندارکوهبنان گفت : در سال جاری با حضور گسترده مردم شاهد خلق حماسه سیاسی در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خواهیم بود لذا همه ما وظیفه داریم فضای انتخابات را به گونه ای رقم بزنیم که شاهد حضور حداکثری مردم که همانا خواسته مقام معظم رهبری است باشیم .
وی ادامه داد طی سی و شش سال گذشته همواره شاهد حضور پرشور و گسترده مردم در تمامی عرصه ها خصوصا انتخابات بوده ایم که این خود نشان از بصیرت بالای مردم ،ولایت مداری و ….دارد گرچه دشمنان در طول این سال ها با تبلیغات مسموم خود سعی کردند از حضور مردم در صحنه انتخابات بکاهند اما منویات مقام معظم رهبری ،همدلی مسئولین و هوشیاری مردم تمام نقشه ها و توطئه های آنان را نقش بر آب نموده است .
فرماندار کوهبنان ابراز داشت با نشست مشترک اعضای هیئت های نظارت و انتخابات شهرستان و مشخص نمودن اعضای هیئت اجرایی انتخابات به صورت رسمی در کوهبنان کلید خورد لذا باید با فراهم نمودن مقدمات انتخاباتی خوب ،مهیج ،پرشور و دشمن شکن برگزار نماییم .
وی تصریح نمود هیئت نظارت همواره به عنوان یارو یاور مجریان انتخابات بوده اند و شما نیز که بعنوان معتمدین شهرستان در این جلسه حضور دارید مورد اعتماد مجریان انتخابات هستید لذا همدلی و همکاری اعضای هیئت نظارت و اجرایی شهرستان در انتخابات گذشته ملموس بوده و زبانزده عام و خاص است که این همدلی همچنان باید مشهود باشد .
مهدلو ادامه داد حدود سی نفر از معتمدین محلی از بین اقشار مختلف انتخاب شدند تا از طریق رای گیری هشت نفر بعنوان اعضای هیئت اجرایی انتخاب شوند و در این راستا سعی شده طبق فرموده خداوند امانت به اهلش واگذار گردد که هم رضایت خداوند و هم مردم را در پی داشته باشد .
رضا توکلی مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات کوهبنان گفت : با انتخاب عوامل اجرایی انتخابات در شهرستان کوهبنان به صورت رسمی آغاز می شود که این اعضا باید طبق روز شمار کارها را سامان دهند تا تمام بسترهای لازم برای انتخابات فراهم گردد .
وی ادامه داد بر طبق منویات مقام معظم رهبری آرای مردم حق الناس است لذا طبق ماده ۶۰ انتخابات افراد منتخب هیئت های نظارت و اجرایی حق ندارند به نفع یا علیه کاندیدی اعلام نظر کنند و در صورت مشاهده و گزارش بدون هیچ گونه اغماضی با فرد خاطی طبق قانون رفتار خواهد شد تا انشالله انتخابات به بهترین نحوبرگزار شود .
مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات کوهبنان تاکید داشت کم و بیش تلیغات کاندیداها به صورت خانگی آغاز شده اما اگر مشاهده شود که برگزاری این جلسات به منظور تخریب جناح و فرد خاصی باشد با افراد مخاطی برخورد قانونی خواهد شد .
وی در پایان تصریح نموده عده ای با شعارهای انتخاباتی با احساسات مردم بازی می کنند که جا دارد آنان به گونه ای برنامه ریزی کنند که در زمان تبلیغات طبق قانون حرکت کنند تا مشکلی برای خود و سایر افراد جامعه ایجاد نکنند .
گزارش -نامجو کوهبنانی

انتهای پیام/