۱۳:۱۴:۰۳ - یکشنبه ۱۲ فرو ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محسن ایزدی جانشین ستاد حوادث کوهبنان
انتخاب اماکن امن در روستاها و مناطق گردشگری شهرستان در روز سیزده بدر / خانه های بوم گردی شهرستان آماده پذیرایی و اسکان میهمانان و مسافران نوروزی
محسن ایزدی جانشین ستاد حوادث کوهبنان:  طبق پیش بینی های هواشناسی استان وضعیت هوا از امروز مورخ ۹۸/۱/۱۱ تا  فردا صبح بارانی است همچنین وضعیت الباقی روزها تا آخر هفته نیمه ابری با احتمال رگبار پراکنده در ارتفاعات شهرستان پیش بینی می شود .

به گزارش کوهبنان امید ،  محسن ایزدی جانشین ستاد حوادث کوهبنان در گفتگو با خبرنگار کوهبنان امید  گفت طبق پیش بینی های هواشناسی استان وضعیت هوا از امروز مورخ ۹۸/۱/۱۱ تا  فردا صبح بارانی است همچنین وضعیت الباقی روزها تا آخر هفته نیمه ابری با احتمال رگبار پراکنده در ارتفاعات شهرستان پیش بینی می شود .

1578 328 222 1577 انتخاب اماکن امن در روستاها و مناطق گردشگری شهرستان در روز سیزده بدر / خانه های بوم گردی شهرستان آماده پذیرایی و اسکان میهمانان و مسافران نوروزی

وی ابراز داشت بنا به پیش بینی هواشناسی برای روز سیزده بدر در شهرستان کوهبنان وضعیت هوا در صبح آفتابی و احتمال افزایش ابر در ساعات بعد از ظهر همراه با احتمال خفیف بارش و رگبار پراکنده  در ارتفاعات و مناطق کوهستانی خواهد بود.

معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان خاطر نشان کرد وضعیت شاخص هوا در روز سیزده شهرستان کوهبنان ورزش باد نسبتا تند در ساعات ظهر به بعد خواهد بود بنابراین بهترین پیشنهاد برای همشهریان عزیز رفتن به طبیعت و روستایی است که درآن جا سرپناه مناسبی داشته باشند.

ایزدی تاکید نمود به مسافرینی که  روز سیزده شهرستان کوهبنان را به عنوان مقصد گردش خود انتخاب می نمایند توصیه می کنم  چادر مسافرتی مطمئن و لباس گرم بهمراه داشته باشند و مطمئن باشند که اعضای مدیریت بحران شهرستان در کنار آنها خواهند بود.

وی  به همه کسانی که به آغوش طبیعت مراجعه می کنند توصیه نمود بیش از پیش از طبیعت بدلیل ورزش باد و اطمینان کافی از خاموش شدن آتش روشن شده مراقبت نمایند تا خدایی ناکرده ناخواسته باعث بروز حادثه و خسارت به منابع طبیعی نشویم.

معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان ابراز داشت روستاها و مناطق خوش آب و هوای کوهبنان امروز مقصد بسیاری از مسافرانی است که از جای جای استان های کرمان ،یزد، تهران ،کرج و قزوین به این دیار تشریف آورده اند که مجموعه تفریحی و زیارتی بی بی عصمت و خواجه خضر در راس قرار دارند.

وی افزود روستای گردشگری درب گزک به همراه آکواریم طبیعی و خانه های بوم گردی شهرستان آماده پذیرایی و اسکان میهمانان و مسافران نوروزی هستند .

انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید