۱۸:۳۲:۲۶ - سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب خانم عفت شریعتی کوهبنانی به عنوان نائب رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان
شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع، خانم عفت شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان به عنوان نائب رئیس، منصور شکرالهی نماینده پنج شهرستان جنوبی استان به عنوان دبیر و صمدالله محمدی نماینده مردم بافت، رابر و ارزوییه به عنوان سخنگوی مجمع نمایندگان انتخاب شدند.

ترکیب مجمع نمایندگان استان کرمان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش کوهبنان امید به نقل از  روابط عمومی مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی سخنگوی مجمع نمایندگان گفت: با توکل بر خداوند متعال امروز(سه شنبه) جلسه مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در تهران شکل گرفت و شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع، خانم عفت شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان به عنوان نائب رئیس، منصور شکرالهی نماینده پنج شهرستان جنوبی استان به عنوان دبیر و بنده صمدالله محمدی نماینده مردم بافت، رابر و ارزوییه به عنوان سخنگوی مجمع نمایندگان انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه دو سیاست کلی را مجمع نمایندگان استان مدنظر دارد گفت: در کلان مملکت نگاه مجمع نمایندگان این است که سیاست های کلی نظام را براساس منویات مقام معظم رهبری و ولایت فقیه تنظیم کنند و زیر چتر ولایت باشند و در سطح پائین جامعه با الهام از منویات مقام معظم رهبری، منافع مشروع مردم خط قرمز مجمع نمایندگان استان است.

وی تصریح کرد: امیدواریم آنگونه که سیاست کلی را با هماهنگی، وحدت و انسجام تعریف کردیم و با توجه به این ویژگی ها معیشت، اقتصاد و فرهنگ را از اولویت های اول آن قرار دهیم.

سخنگوی مجمع نمایندگان تصریح کرد: بنا داریم در اولین فرصت، اولین دیدار را با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان داشته باشیم و از راهنمایی ها و مواضع معنوی و پدرانه ایشان بهره ببریم.

وی اضافه کرد: قطعاً با استاندار کرمان نیز دیدار خواهیم داشت و جز اولین نشست های ما خواهد بود تا این دیدار کاری و تعامل مناسب، به نفع مردم باشد.

وی تاکید کرد: در برنامه های خود داریم که با حضور همه نمایندگان استان یک نشست کاری با سران قوا داشته باشیم و همچنین نشست با هئیت دولت و تمامی وزرا را خواهیم داشت.

محمدی با اشاره به اینکه با برنامه زمان بندی و به صورت منظم و تعیین دستور کار جلسات مجمع را به صورت منظم خواهیم داشت افزود: در یک برنامه ریزی قرار است که تقسیم کاری بین نمایندگان داشته باشیم؛ ارتباط با وزرات خانه ها را مشخص کنیم و هماهنگی بین ادارات، نمایندگان در دولت را در دستور کار داریم و در اولین فرصت از طریق روابط عمومی مجمع و اصحاب رسانه به سمع و نظر مردم نجیب و شریف خواهیم رساند.

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید