۱۳:۱۵:۱۹ - دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتصاب حجت الاسلام ابوطالب هنرهوده به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در جلسه تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان گفت: راه نفوذ دشمن به واسطه ترس است اگر ملتی از دشمن بترسد زود تحت نفوذ قرار می‌گیرد که این مهم ‌را در کشورهای عربی شاهدیم که از رژیم صهیونیستی می‌ترسند اما ایران اسلامی با قدرت در برابر این رژیم جعلی ایستاده است.

به گزارش کوهبنان امید ، جلسه تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان با حضور جمعی از مسئولین اجرایی، ائمه جمعه طغرالجرد و کوهبنان ، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج و انتظامی شهرستان، فرماندهان سابق سپاه کوهبنان، جمعی از علما و روحانیون استان و شهرستان، بسیجیان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در حرم مطهر شهدای گمنام شهرستان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
در این مراسم حجت الاسلام دکتر علی عربپور گفت: قران کریم چراغ راه شیعیان و دفترچه راهنمای مردم هست در این کتاب مقدس نسبت به تمام نیازمندی های انسان دستورالعمل های مختلفی امده است که در خصوص بصیرت نیز آیاتی آمده است.
وی خاطر نشان کرد: حیات ما انسانها همواره در جدال حق و باطل است که قران راه تشخیص حق و باطل را مشخص کرده است .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان بیان داشت: دشمنان از خیر و خوبی مسلمانان نگرانی و ناراحتی دارند اما خداوند در این حالت مسلمانان را دعوت به استقامت ، صبر و پایداری می کند.
وی خاطر نشان کرد: در چهل و یک سال گذشته آزمون های فراوانی داشتیم که دوران هشت ساله دفاع مقدس، توطئه ها، فتنه ها و کودتاها و…..از جمله آنهاست که با وجود این توطئه ها ایران اسلامی هر روز مقاوم تر و استوارتر شده است.
حجت الاسلام عربپور افزود: دشمنان هر از چندگاهی بدنبال آزمودن ما هستند لذا در پرتو هر توطئه ای دامن خود آنان گرفتار شده چون خود خدا نگهدار انقلاب است و انسان هایی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی و شهیدان با بذل جان حامی دین خدا هستند.
وی بیان داشت: شهدا جان عزیزشان را در طبق اخلاص قرار دادند و دین خدا را یاری کردند امروز ما در بسیاری از کشورها شاهد مقاومت هستیم که این مهم نتیجه خون پاک شهدا و امامین انقلاب اسلامی است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: هرکسی در تحت تدابیر مقام معظم رهبری دین خدا را حمایت کند کار او همانند شهداست باید با صبر حیله های شیاطین را به شکست مبدل کنیم .
وی تاکید کرد: امروز در جلوی کاخ سفید با وجود نیروهای حکومتی شاهد فریاد الله اکبر زن مسیحی هستیم مردم آمریکا پرچم کشورشان را به آتش می کشند در حالی که با عکس حاج قاسم سلیمانی و پرچم ایران حرکت می کنند .
حجت الاسلام عربپور گفت: در قرن عدالت خواهی قرار داریم بنا به فرموده مقام معظم رهبری آینده از آن جهان اسلام است که این مهم نتیجه صبر و استقامت است جنس انقلاب اسلامی از جنس ماندن است.
وی ادامه داد: قدرت محرکه انقلاب اسلامی خون‌پاک شهیدان، بسیج ، نیروهای مسلح و روحانیون هستند در حالی که اقتدار اصلی به دست مردم است لذا باید قدردان مردم باشیم .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان افزود: بر خلاف میل دشمنان هر روز پیشرفت و اقتدار کشور ما افزایش پیدا می کند در زمان کرونا شاهد پیشرفت ها در عرصه نظامی بودیم.
وی تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا از قدرت نظامی ایران به حیرت می افتد بدانیم‌ ظهور نزدیک است خود حضرت ولی عصر (عج) به مقام معظم رهبری و نیروهای مقاومت قدرت داده است .
حجت الاسلام عربپور بیان داشت: راه نفوذ دشمن بواسطه ترس است اگر ملتی از دشمن بترسد زود تحت نفوذ قرار می گیرد که این مهم‌را در کشورهای عربی شاهدیم که از رژیم صهیونیستی می ترسند اما ایران اسلامی با قدرت در برابر این رژیم جعلی ایستاده است.
وی تاکید کرد: دشمن بر روی یاران و ستون پنجم خودش در کشور نگاه ویژه دارد که باید مراقب باشیم ما در حال جنگ با آمریکا ، اسلام وهابیت ، شیعه انگلیسی و….. هستیم .
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان ابراز داشت: باید مراقبت کنیم دچار تزلزل و تردید در مسیر و اهداف نشویم و از توطئه دشمنان غفلت نورزیم و مواظب باشیم تا آخرین نفر، نفس و قطره خون در کنار ولایت و رهبری باشیم .
وی افزود: مرده های آمریکا از تعداد بیماران کرونا در کشور ما بیشتر شده در حالی که دشمنان در تلاش بودند اقتصاد جهان را تحت الشعاع قرار دهند و تهدیدی برای کشور ما باشند که خواست خدا شد ایران مرکز مقاومت در بحث کرونا شود و مردم با فرمان ولی فقیه کمک های مومنانه کردند .
حجت‌الاسلام عربپور خاطر نشان کرد: در بحث کرونا باید رعایت کنیم بیماری همچنان در کمین هست باید رعایت مسائل بهداشتی را داشته باشیم.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از خدمات سه ساله حجت الاسلام مهدی فقیهی تجلیل و حجت الاسلام ابوطالب هنرهوده بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان منصوب شد.
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید