۱۱:۰۹:۰۲ - سه شنبه ۲ مرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کوهبنان خبر داد
انجمن صنفی کارگران صنعت ساختمان شهرستان راه اندازی می شود
مهندس باقری تشکیل انجمن صنفی کارگران صنعت ساختمان شهرستان را از ضروریات قلمداد کرد و‌تاکید کرد: با پیگیری های به عمل آمده این انجمن صنفی به زودی در شهرستان راه اندازی می شود .

به گزارش کوهبنان امید  ، مهندس معین باقری مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کوهبنان به مناسبت آغاز هفته ملی مهارت ، کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ضمن تبریک این هفته در گقتگو با خبرنگار  این پایگاه خبری  گفت : مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوهبنان از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری مد ظله العالی احداث و در سال ۱۳۸۹ رسما مورد بهره برداری قرار گرفت و اکنون با ۱۳ نفر کادر آموزشی در حال خدمت به همشهریان گرانقدر در چهار حوزه آموزشی صنعت ، خدمات ، کشاورزی و فرهنگ و هنر می باشد .

1578 328 222 1577 انجمن صنفی کارگران صنعت ساختمان شهرستان راه اندازی می شودوی با اشاره به دستاوردهای مختلف این مرکز در حوزه آموزش افزود : در یک سال گذشته ۱۷۲۷۶۴ نفر ساعت در قالب مرکز ثابت ، تیم های سیار آموزشی شهری و روستایی در بخش مرکزی و بخش طغرالجرد آموزش ارائه گردیده که مجموعا ۶۸۸ نفر بوده اند که از این تعداد ۲۵۴ نفر مرد و ۴۳۴ نفر زن تحت آموزش قرار گرفته اند .
باقری گسترش آموزش های مهارتی را بر اساس نیاز بازار کار ضروری دانست و افزود: در سال جاری راه اندازی سه رشته آموزشی جدید در دستور کار است که به یاری خداوند از محل اعتبارات استانی در حال تجهیز و راه اندازی می باشد .
وی در ادامه به آموزش سربازان وظیفه اشاره کرد و بیان داشت : پیرو تاکید مقام معظم رهبری در خصوص آموزش سربازان وظیفه به یاری خداوند و همکاری نیروهای مسلح شهرستان ، قرارگاه مهارت کوهبنان راه اندازی شده و اکنون آموزش و تعیین صلاحیت سربازان در حال انجام می باشد تا این قشر بعد فراغت از سربازی دغدغه اشتغال نداشته و بر اساس مهارت فرا گرفته برای آینده خود برنامه ریزی نمایند .
مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوهبنان در ادامه به آموزش و تعیین صلاحیت کارگران ساختمانی اشاره کرد و افزود :بعد از زلزله ۳۰ آذر ۹۶ کوهبنان، اهمیت آموزش و تعیین صلاحیت کارگران در سطح شهرستان توسط دستگاه های مربوطه بیشتر نمود پیدا کرد و تا کنون بیش از ۷۶۴ کارگر توسط این مرکز تعیین صلاحیت و پروانه کارگری آنان صادر شده است .
وی همچنین تشکیل انجمن صنفی کارگران صنعت ساختمان شهرستان را از ضروریات قلمداد کرد و‌تاکید کرد: با پیگیری های به عمل آمده این انجمن صنفی به زودی در شهرستان راه اندازی می شود .
باقری با اشاره به اصل ۴۴ قانون اساسی توسعه آموزشگاه های آزاد را در شهرستان ضروری دانست و افزود: اکنون ۴ آموزشگاه آزاد آموزشی تحت نظارت مرکز فنی و حرفه ای کوهبنان فعالیت دارند و در واقع بازوان توانمند آموزشی ما محسوب می شوند و تا کنون این آموزشگاه ها توانسته اند بسیاری از دغدغه های آموزشی مردم را مرتفع نمایند .
وی در پایان ضمن تبریک مجدد هفته ملی مهارت و تشکر از همه مسئولین خصوصا امام جمعه وفرماندار شهرستان در راستای حمایت از آموزش های مهارتی از همه اقشار جامعه جهت فراگیری مهارت دعوت به عمل آورد و تصریح نمود: ان شاء الله مردم از این فرصت ایجاد شده در شهرستان نهایت استفاده را ببرند و ما را در راه ارائه خدمت بیشتر مصمم نمایند .
انتهای پیام‌   – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید