۱۸:۲۸:۴۳ - سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اندر حکایت افتتاح بیمارستان کوهبنان/ عدم تحقق آرزوی چندین ساله کوهبنانی ها
اکنون با گذشت قریب به ۱۰ سال از آغاز به کار ساخت بیمارستان کوهبنان و  دادن وعده های بسیار از سوی مسولان مردم این شهرستان هنوز چشم انتظار تحقق  ارزوی دیرین خود هستند کوهبنان امید :عملیات ساخت بیمارستان٣٢ تختخوابی کوهبنان از سال ۸۵ در زمینی با مساحت ۹ هکتار اغاز واوایل سال ٨۸ همزمان با سفر هیات […]

اکنون با گذشت قریب به ۱۰ سال از آغاز به کار ساخت بیمارستان کوهبنان و  دادن وعده های بسیار از سوی مسولان مردم این شهرستان هنوز چشم انتظار تحقق  ارزوی دیرین خود هستند

بیمارستان۲

کوهبنان امید :عملیات ساخت بیمارستان٣٢ تختخوابی کوهبنان از سال ۸۵ در زمینی با مساحت ۹ هکتار اغاز واوایل سال ٨۸ همزمان با سفر هیات دولت به کرمان با حضور وزیر  وقت تعاون کلنگ زنی شد.با گذشت ۴ سال از شروع کلنگ زنی بیمارستان در اوایل سال  ۱۳۹۲ خبر به بهره برداری رسیدن این پروژه تا پایان سال ۱۳۹۲ رسانه ای شد به  طوری که عبدالرضا صباحی رییس وقت دانشگاه علوم پزشکی کرمان در فروردین ماه ۹۲  در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی خبر از راه‌اندازی بیمارستان‌های  ارزوئیه و کوهبنان در همان سال خبر داد و همچنین اسماعیل نجار استاندار وقت  نیز در همان جلسه با اشاره به بهره‌برداری از بیمارستان‌های ارزوئیه و  کوهبنان گفت در سال جاری   حوزه درمان با فعالیت‌های بیشتر و بهتری روبه‌رو است  . اکنون با گذشت قریب به ۱۰ سال از اغاز به کار ساخت بیمارستان کوهبنان و  دادن وعده های بسیار از سوی مسولان مردم این شهرستان هنوز چشم انتظار تحقق  ارزوی دیرین خود هستند تا شاید با افتتاح این بیمارستان بخشی از مشکلات  بهداشتی و درمانی آنان رفع شود

—————————————————————————————————————–

مراسم کلنگ‎ ‎زنی بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان با حضور وزیر تعاون برگزار شد‏‎

همزمان با ۵۶ امین سفر هیات دولت به کرمان‏‎ ‎مراسم کلنگ زنی بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان با حضور وزیر ‏تعاون برگزار شد. بر پایه این گزارش دکتر عباسی در ادامه سفر خود به شهرستان کوهبنان در‎ ‎جلسه شورای ‏اداری این شهرستان شرکت کرد……………………………گفتنی است این جلسه با‎ ‎حضور حجت‌الاسلام علی ابراهیمی، امام جمعه، دکتر حسین امیری نماینده مردم ‏زرند و‎ ‎کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، علی توکلی فرماندار کوهبنان و دیگر مسئولین برگزار‎ ‎شد. ‏ و……………………………………………

—————————————————————————————————————–

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان خبر داد              ۲۳ فروردین ۱۳۹۲

sabahi

عبدالرضا صباحی پنجشنبه شب در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمان با  اشاره به راه‌اندازی بیمارستان‌های ارزوئیه و کوهبنان طی سال جاری خبر داد

—————————————————————————————————————–

استاندار کرمان (اسماعیل نجار)

سند سلامت استان کرمان تهیه شود               ۲۳ فروردین ۱۳۹۲

najar

اسماعیل نجار پنجشنبه شب در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار داشت: طی سال گذشته در حوزه سلامت فعالیت‌های خوبی صورت گرفت و امیدواریم در سال جاری نیز به خوبی پیش برود.

وی بیان داشت: با بهره‌برداری از بیمارستان‌های ارزوئیه و کوهبنان در سال جاری حوزه درمان با فعالیت‌های بیشتر و بهتری روبه‌رو است.

—————————————————————————————————————

استاندار کرمان خبر داد (علیرضا زرم حسینی)

افتتاح بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان در شهریورماه امسال   ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

 

razmhoseyni

علیرضا رزم‌حسینی پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان کرمان از افتتاح بیمارستان ۳۰۰ تخت‌خوابی پیامبر اعظم (ص) کرمان در شهریور ماه امسال خبرداد و گفت: بیمارستان‌های ۳۲ تخت‌خوابی کوهبنان و ارزوئیه نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

—————————————————————————————————————

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان (خداداد مقبلی)

بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان افتتاح می‌شود              ۷آبان ۱۳۹۳

خداداد مقبلی در بازدید از جاده ارتباطی کوهبنان اظهار کرد: کوهبنان راه اختصاصی ندارد و ارتباط مردم کوهبنان با مرکز استان ……………………………….. مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان کوهبنان تا ۴ ماه آینده افتتاح می‌شود.

—————————————————————————————————————

 

فرماندار کوهبنان (سید مجتبی هاشمی)

 

بیمارستان کوهبنان بهمن‌ماه افتتاح می‌شود                         ۲۷ آبان ۱۳۹۳

 

سید مجتبی هاشمی عصر امروز در نشست شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کوهبنان با اشاره به اصل هفتم قانون اساسی، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی، شوراهای استان، شهرستان، شهر، بخش و روستاها از ارکان تصمیم‌گیری و اداره امور کشور هستند که نحوه تشکیل و حدود اختیارات شوراها را قانون مشخص کرده است  ………………………………….هاشمی ادامه داد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان که تاکنون بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته بنا به قول مسئولان مربوطه پس از تجهیز کامل در بهمن ماه سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد که بسیاری از مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان رفع می‌شود.

—————————————————————————————————————

رئیس اداره راه کوهبنان:(سیدحمزه روح‌الامینی)

بیمارستان کوهبنان ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد        ۱۰ دیماه ۱۳۹۳

سید حمزه روح‌الامینی عصر امروز در حاشیه بازدید فرماندار کوهبنان و تیم همراه از بیمارستان ۳۲ تختخوابی در حال احداث این شهرستان اظهار داشت: عملیات احداث این بیمارستان در زمینی به مساحت ۹ هکتار از سال ۸۸ آغاز شده و تاکنون بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امید می‌رود در بهمن ماه سال‌جاری افتتاح شود.
وی یادآور شد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان با ۳ هزار مترمربع شامل پنج اتاق عمل، اورژانس، ساختمان اداری، بخش‌های زنان و زایمان، بستری مردان، زنان و کودکان در حال ساخت است که با افتتاح این بیمارستان بسیاری از مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان رفع می‌شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی کوهبنان بیان داشت: محوطه‌سازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان به مساحت ۱۴ و ۲۶۱ مترمربع در حال انجام است و روزهای پایانی کار را سپری می‌کند و حصارکشی بیمارستان به‌ طول یک کیلومتر انجام شده است که این بیمارستان تا بهمن ماه سال‌جاری تکمیل و تحویل دانشگاه علوم پزشکی می‌شود. ……………………………………….
.


 

رئیس اداره راه و شهرسازی کوهبنان خبر داد(سیدحمزه روح‌الامینی)

 

پایان عملیات ساخت بیمارستان کوهبنان در دهه فجر    ۱۸ دی ماه ۱۳۹۳

 

سیدحمزه روح‌الامینی  در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان اظهار کرد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان که از سال ۸۸ عملیات احداث آن آغاز شده روزهای پایانی کارهای ساختمانی خود را طی می‌کند و محوطه‌سازی و حصارکشی آن نیز در حال پایان است تا دهه فجر به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده می‌شود.

 ————————————————————————————————————–

 رئیس اداره راه و شهرسازی کوهبنان اعلام کرد  (سیدحمزه روح‌الامینی) 

پیشرفت ۹۸ درصدی بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان        ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

سیدحمزه روح‌الامینی صبح امروز در جلسه شورای اداری و کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان به پروژه‌های در دست اقدام این اداره از جمله جاده اصلی کوهبنان به مرکز استان،…………………………………. روح‌الامینی به تکمیل جاده‌های ارتباطی فتح‌آباد، پشتکوئیه و تکمیل ساختمان بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان اشاره و اظهار کرد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و دو درصد باقیمانده نیز در حال اجرا است که با تحویل موقت زمینه برای خرید تجهیزات فراهم می‌شود.

—————————————————————————————————————
 رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت (علی اکبر حق دوست)

در ساخت بیمارستان کوهبنان تحلیل اقتصادی صورت نگرفته بود   ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

علی اکبر حق دوست روز شنبه در دیدار هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی کرمان با استاندار به مناسبت هفته سلامت افزود: در برخی موارد حدود ۳۰۰ درصد رشد اعتبارات عمرانی دانشگاه علوم پزشکی را داشته ایم…………….

وی اظهار کرد: امیدواریم امسال بسیاری از بخش های بیمارستان رابر تکمیل شود.

حق دوست به افزایش بودجه ساخت بیمارستان سیرجان اشاره کرد و گفت: بیمارستان کوهبنان تقریبا آماده تحویل است اما در ساخت این بیمارستان تحلیل اقتصادی صورت نگرفته بود و رضایت مندی مردم را به دنبال نخواهد داشت.

وی افزود: به دلیل حضور چهار یا پنج بیمار بستری امکان استقرار پزشک متخصص در بیمارستان کوهبنان وجود ندارد …………………………..

—————————————————————————————————————

 معاون وزیر راه و شهرسازی (محمد جعفر علیزاده)

محمد جعفر علیزاده عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز از بیمارستان ۳۲ تختوابی کوهبنان بازدید شد و هدف از این بازدید پیشرفت و تکمیل این بیمارستان در زمانی کوتاه است و امیدواریم به زودی این بیمارستان مجهز به عنوان نخستین بیمارستان کوهبنان در اختیار مردم قرار گیرد.وی تصریح کرد: این بیمارستان ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بیمارستانی مجهز در مقیاس کوچک است که از بخشهای تخصصی بهره می برد. ………………………………………….معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: بیمارستان کوهبنان دارای چهار بخش تخصصی است که می تواند مشکل بسیاری از مردم شمال استان کرمان برای دسترسی به خدمات تخصصی را رفع کند.

—————————————————————————————————————
 فرماندار کوهبنان( محمد رضا مهدلو)

تکمیل بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان با تزریق اعتباری در حدود ۲ میلیارد تومان       ۳ شهریور ۱۳۹۴

محمدرضا مهدلو از تکمیل بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان با تزریق اعتباری در حدود ۲ میلیارد تومان در حال انجام است و تلاش‌ها برای تحویل پروژه به دانشگاه علوم‌پزشکی انجام و همچنین به منظور خرید تجهیزات بیمارستان و تأمین نیروی انسانی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است……………………………………………………….

—————————————————————————————————————
فرماندار کوهبنان  (محمدرضا مهدلو) در جشن بزرگ ولادت امام رضا (ع)

پیشرفت ۹۸ درصدی احداث بیمارستان کوهبنان                                                             ۴ شهر یور ۱۳۹۴

محمدرضا مهدلو  در جشن بزرگ ولادت امام رضا (ع) در این شهرستان  گفت: به‌منظور رفع مشکلات مربوط به حوزه سلامت بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان در دستور کار قرار گرفت که تاکنون ۹۸ درصد پیشرفت داشته و در آینده‌ای نزدیک با تجهیز و استقرار امکانات به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

—————————————————————————————————————
   فرماندار کوهبنان(محمد رضا مهدلو)  
   بیمارستان کوهبنان آماده تحویل است                                           ۱ دی ماه ۱۳۹۴              
فرماندار شهرستان کوهبنان طی گزارش تلفنی  توضیحاتی در مورد بیمارستان شهرستان کوهبنان که به طور زنده از رادیو کرمان پخش می شد ارائه داد .مهدلو گفت: این بیمارستان تکمیل شده وقرار بود اداره مسکن راه وشهرسازی تحویل علوم پزشکی بدهد با توجه به ابلاغیه جدید علوم پزشکی در مورد طراحی زایشگاهها در بیمارستانها در حال رفع نقض چند مشکل جزئی هستند که انشاالله به زودی تحویل داده می شود وبا توجه به اینکه پزشکان و پرستاران نیز استخدام شده اند به زودی  مشکلات درمانی در شهرستان حل خواهد شد.
—————————————————————————————————————
 فرماندار کوهبنان خبر داد  (محمد رضا مهدلو) 

افتتاح بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان در دهه فجر                                              ۲۹ دی ۱۳۹۴

محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان ضمن تبریک میلاد باسعادت یازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت گفت در شرایط حساسی قرار داریم …فرماندار کوهبنان ازکلنگ زنی و  افتتاح ده ها طرح عمرانی ؛ورزشی ،آموزشی ،بهداشتی و درمانی ،راه و شهرسازی ،برق رسانِی،آب آشامیدنی سالم و بهداشتی و…خبر داد و افزود انشالله در دهه مبارک فجر شاهد افتتاح بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان بعنوان بزرگترین پروژه خواهیم بود …

—————————————————————————————————————
 بازدید معاون استاندار از بیمارستان کوهبنان

 بازدید بازدید سرزده معاون استاندار از بیمارستان در حال ساخت کوهبنان۱۱ فروردین ۱۳۹۵

ابوالقاسم سیف الهی صبح سه شنبه در دهمین روز از نوروز سال ۱۳۹۵ به شهرستان کوهبنان سفر نموده و به صورت سرزده از تنها بیمارستان این شهرستان که هم اکنون در حال احداث و تجهیز است، بازید کرد.  معاون امور عمرانی استانداری کرمان با تاکید براینکه روند احداث این بیمارستان به طول انجامیده است، گفت: پس از برگزاری جلسه با حضور مسئولین مربوط و پیمانکاران این بیمارستان طی هفته آینده در استان، مشکلات این بیمارستان مرتفع و به زودی شاهد افتتاح این بیمارستان خواهیم بود.در ادامه این بازدید معاون امور عمرانی فرمانداری کوهبنان با اشاره به  اینکه قرار بود این بیمارستان بهمن  ماه سال گذشته افتتاح شود، افزود: متاسفانه بدلیل برخی نواقص این امر محقق نشد و در حال حاضر نیز پیمانکاران در حال رفع نواقص می باشند.ایزدی در ادامه به اهم مشکلات و نواقص بیمارستان کوهبنان اشاره کرد و یادآور شد: به دلیل وجود مطالبه یکی از پیمانکاران منجر شده که نواقص رفع نشود.وی خاطر نشان کرد: بیمارستان شهرستان کوهبنان با بیش از ۹۷ درصد پیشرفت یکی از مجهزترین بیمارستانهای استان در مقیاس کوچک است که طی برگزاری جلسه ای در استان با حضور معاون امور عمرانی استانداری کرمان این بیمارستان به زودی افتتاح خواهد شد.

—————————————————————————————————————
 فرماندار کوهبنان (محمد رضا مهدلو) 
تجهیز بیمارستان کوهبنان مهرماه انجام می‌شود    ۲ شهریور ۱۳۹۵   

فرماندار کوهبنان گفت: عملیات احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابه کوهبنان به اتمام رسیده و مهرماه کار تجهیز آن آغاز می‌شود.

 ————————————————————————————————————–
 فرماندار کوهبنان خبر داد   (محمد رضا مهدلو) 
محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان در نشست تخصصی جوانان و نوجوانان با مسؤولان  ………………………………………….
فرماندار کوهبنان یادآور شد: عملیات احداث بیمارستان سی و دو تختخوابی شهرستان به پایان رسیده و تا فردا تحویل دانشگاه علوم پزشکی خواهد شد در حالی که بسیاری از نیروها جذب و بسیاری از امکانات و تجهیزات این بیمارستان خریداری شده اند…. 
—————————————————————————————————————
  فرماندار کوهبنان خبر داد (محمد رضا مهدلو)
فرماندار کوهبنان گفت: عملیات بیمارستان احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان به پایان رسید و در هفته گذشته تحویل دانشگاه علوم‌پزشکی شد.
—————————————————————————————————————

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید