۱۶:۲۳:۲۵ - دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاد حوزه و دانشگاه
انقلاب عزت ،خودباوری و اعتماد به نفس به ما بخشیده است
استاد حوزه و دانشگاه ابراز داشت الان سی سال است که مردم ایران فرق بین اهل صدق و دیگران را تشخیص دادند و مسوول خادم را شناختند در حالی انقلاب عزت ،خودباوری و اعتماد به نفس به ما بخشیده است .

به گزارش کوهبنان امید ، به مناسبت هفته بصیرت و ایام  ارتحال ملکوتی فقیه عالیقدر استاد بزرگ حوزه علمیه کارگزار باوفای نظام جمهوری اسلامی  آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی یار با وفا و بصیر ولایت همچنین یاد بود شهدای هویزه در راستای کنگره۶۵۰۰شهید استان کرمان   مراسمی امشب با حضور اعضای شورای اداری و تامین،  مسوولان اجرایی و قضایی کوهبنان،فرماندهان نظامی و انتظامی ،جمعی از بسیجیان ،مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در محل حسینیه سیدالشهداء با سخنرانی حجت الاسلام  جعفر واضحی آشتیانی با میزبانی دادگستری و همکاری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و دفتر امام جمعه برگزار گردید .

در این مراسم محمد مهدی میرزایی ریاست دادگستری کوهبنان پس از تسلیت درگذشت ریاست فقید قوه قضائیه گفت در نهم دی ماه اتفاق عظیمی توسط مردم در راستای ثبیت انقلاب افتاد گرچه اتفاقات قبل از نهم دی ماه بدلیل عدم بصیرت بود و خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد کرد .

وی تاکید کرد مردم در حرکتی خود جوش به صحنه آمدند و با بصیرت از ولایت و رهبری،اسلام و انقلاب دفاع کردند.

328 222 1577 انقلاب عزت ،خودباوری و اعتماد به نفس به ما بخشیده است

در ادامه حجت الاسلام جعفر آشتیانی از علما و فضلای قم گفت برخی می گویند هدف پیامبر اکرم (ص)  از تشکیل حکومت دینی چه بوده است در حالی که ایشان شعار عدالت خواهی سر داد .

وی ابراز داشت زبیر پس از کشته شدن خلیفه دوم در شورای مشورتی حضور داشت تا خلیفه سوم را انتخاب کنند در حالی که دو جناح حق و باطل در مقابل هم قرار داشتند و زبیر تا این روز ولایت مدار بود. ایشان بیان داشت پس از کشته شدن خلیفه سوم زبیر در مقابل امیرالمومنین ایستاد و با حضرت مخالفت کرد.

حجت الاسلام واضحی آشتیانی  تصریح نمود انقلابی های زمان پیغمبر پس از ایشان منکر دین شدند و عده قلیلی در کنار مولای متقیان ماندند در حالی که هدف پیامبر از تشکیل حکومت عزت دادن،هویت و کرامت دادن به انسان ها بود که به این هدف رسید .

وی افزود عده ای امروز هدف امام از انقلاب اسلامی را مطرح می کنند در حالی که ایشان تکمیل کننده اهداف نبی مکرم اسلام (ص) بود و به انسان ها عزت داد لذا با قدرت و شجاعت در مقابل قانون کاپیتولاسیون ایستاد .

ایشان خاطر نشان هدف امام این بود که مسوولان در دورترین نقاط در کنار مردم قرار گیرند و درد آنها را درک کنند در حالی که هدف دوم رسول الله  جهانی کردن نبوت بود که به این مهم هم دست یافت .

استاد حوزه و دانشگاه افزود پیامبر تمامی بت های مکه را شکست و دل مردم سایر نقاط را متوجه خود ساخت که مردم یمن ،ایران ،مصر ،حبشه و….. از آن جمله بودند لذا پیامبر اکرم در جریان غدیر نبوت را جهانی کرد و حضرت امام با انقلاب نام امیرالمومنین را جهانی کرد .

وی ادامه داد در حال حاضر از صد کشور در حوزه های علمیه ایران تحصیل می کنند چون با رهبری حضرت امام و مقام معظم رهبری اسلام جهانی شده و دسته دسته مردم در کشورها مسلمان می شوند .

ایشان یادآور شد پیامبر با تشکیل حکومت خودباوری به جامعه تزریق کرد لذا در اکثر عملیات ها مسلمانان پیروز بودند و حضرت امام هم به نسل امروز خودباوری هدیه داد.

حجت الاسلام واضحی آشتیانی ادامه داد حضرت امام شبیه جدش نبی مکرم اسلام بیش از ده سال حکومت کرد در حالی که حکومت پس از پیامبر غصب شد اما انقلاب اسلامی پس از حضرت امام سه دهه با عزت با رهبری ولی امر مسلمین جهان در حال جهانی شدن است.

وی گفت در کنار پیامبر و حضرت علی سه گروه صدق، انحراف و نفاق بودند البته همین سه جریان اطراف حضرت امام را گرفتند که امروز هم همین سه گروه هستند اما رمز موفقیت انقلاب اسلامی مردم جامعه هستند.

ایشان بیان داشت مردم زمان پیامبر دور نفاق و انحراف حرکت کردند اما مردم زمان حضرت امام فهمیدند زیر کدام پرچم قرار بگیرند و فقط در کنار ولایت و رهبری  قرار گرفتند.

حجت الاسلام واضحی آشتیانی تصریح نمود یادمان باشد از اسلام و انقلاب پیامبر در عربستان چیزی باقی نمانده  در حالی که اسلام پیامبر از عربستان به سایر نقاط جهان آمده است لذا ما در مقابل خون شهدا احساس مسوولیت می کنیم.

ایشان خاطر نشان کرد آیت الله شاهرودی استادی بزرگوار برای حوزه های علمیه و کارگزاری با وفا برای کشور بود که همواره در کنار ولایت در تمامی عرصه های خدمت موفق بود .

استاد حوزه و دانشگاه ابراز داشت الان سی سال است که مردم ایران فرق بین اهل صدق و دیگران را تشخیص دادند و مسوول خادم را شناختند در حالی انقلاب عزت ،خودباوری و اعتماد به نفس به ما بخشیده است .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

 

 

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید