۱۵:۴۴:۵۳ - چهارشنبه ۱۷ بهم ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
انقلاب ما نشات گرفته از مکتب اهلبیت است
امام جمعه کوهبنان در برنامه جشن انقلاب اسلامی گفت : انقلاب اسلامی هر چه دارد از فرهنگ فاطمی و حسینی است چون انقلاب ما نشات گرفته از مکتب اهلبیت است که زمینه ساز حکومت عدالت گستر مهدوی است .  

به گزارش کوهبنان امید ،   در راستای انقلاب فاطمی برنامه جشن انقلاب اسلامی با حضور اعضای ستاد دهه فجر و مردم ولایت مدار شهرستان در مسجد محله امام صادق (ع) برگزار شد.

1578 328 222 1577 انقلاب ما نشات گرفته از مکتب اهلبیت است

در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت اوج مبارزات مردم در سال ۵۷ در دهه فجر بود که وجود حضرت امام (ره) همچنین صبر و مقاومت ملت ایران اسلامی در این ایام باعث پیروزی انقلاب شد.

وی تاکید کرد انقلاب اسلامی هر چه دارد از فرهنگ فاطمی و حسینی است چون انقلاب ما نشات گرفته از مکتب اهلبیت است که زمینه ساز حکومت عدالت گستر مهدوی است .

امام جمعه کوهبنان ادامه داد حضرت زهرا (س) اولین مدافع ولایت و رهبری بود در حالی که مادر ائمه اطهار هستند و اسلام بواسطه ایشان پیشرفت نمود لذا ایشان پس از پیامبر وارد عرصه شد و از اسلام دفاع نمود .

وی خاطر نشان کرد ایمان برای این است که خداوند ما را از بدبختی و شرک نجات دهد باید در این راستا بدنبال کسی باشیم که راه سعادت را به ما نشان دهد که جز رهبر و ولی عادل کسی لیاقت این جایگاه را ندارد .

حجت الاسلام جعفری با استناد به کلام نورانی حضرت زهرا (س) افزود وقتی در جامعه اساس و محور ولایت و رهبری باشد وحدت حکمفرما می شود و تفرقه از آن جامعه دور می شود.

وی تصریح نمود اطاعت باید آگاهانه و عاشقانه باشد مقام معظم رهبری چون شخصیتی مردمی است در دل و قلب مردم جای دارد  و محبت ایشان در دل مردم جای گرفته است .

ایشان ابراز داشت عزت اسلام محبت  اهلبیت است حرکت و قوام اسلام بر مدار اهلبیت صورت می گیرد جلوی جنگ ها ،اختلافات و خون ریزی ها بواسطه وجود امامت و رهبری عدل گرفته شد.

امام جمعه کوهبنان تاکید کرد امتیاز بزرگ انقلاب اسلامی وجود ولایت و رهبری است البته مردم همواره در تمام صحنه ها از انقلاب حمایت کردند لذا تمامی کودتاها ،ترورها ، خیانت و خباثت ها و…طی سالیان گذشته نقش بر آب شده است .

وی ابراز داشت بنای شیطان است که دوستان خود را نابود کند بزودی شاهد نابودی کشورها و افرادی هستیم که خود را در دامن آمریکا انداختند.

ایشان افزود آمریکایی ها و اروپایی ها هیچ وقت با ما کنار نمی آیند و خیر ما را نمی خواهند و قابل اعتماد نیستند لذا باید صبر انقلابی داشته باشیم و در مقابل توطئه های آنان بایستیم .

حجت الاسلام جعفری ادامه داد هر سال دشمن تلاش می کند تا راهپیمایی ۲۲بهمن کم رنگ شود ولی همه ساله شاهد حضور گسترده و پرشور مردم بودیم که امسال این شور و حضور افزون تر خواهد بود .

وی تاکید نمود کسانی که با انقلاب نماندند نابود شدند دشمنان از حضور مردم در نماز جمعه ،پیشرفت ها علمی نگران هستند

ایشان بیان داشت اگر بخواهیم همین پیشرفت ها را داشته باشیم باید گوش به فرمان ولایت و رهبری باشیم اقتصاد مقاومتی مورد نظر حضرت آقا را مد نظر قرار دهیم و از تولید داخلی حمایت کنیم .

 انتهای پیام /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید