۲:۲۱:۱۲ - شنبه ۴ فرو ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید گردشگران از سینما موزه فسیل کوهبنان تنها سینما موزه در کشور
به گزارش کوهبنان امید ، مهدی احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  این پایگاه خبری اظهار ‌داشت: کوهبنان بام فرهنگی کرمان در ١۶٠ کیلومتری شمال غرب استان قرار گزفته و دارای بیش از ٢۵٠ اثر تاریخی متنوع است.     رئیس اداره میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری کوهبنان بیان کرد: سلسله آسیاب‌ها، ‌خانه‌های بافت […]

به گزارش کوهبنان امید ، مهدی احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  این پایگاه خبری اظهار ‌داشت: کوهبنان بام فرهنگی کرمان در ١۶٠ کیلومتری شمال غرب استان قرار گزفته و دارای بیش از ٢۵٠ اثر تاریخی متنوع است.

 

2 222 1577 بازدید گردشگران از سینما موزه فسیل کوهبنان تنها سینما موزه در کشور

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری کوهبنان بیان کرد: سلسله آسیاب‌ها، ‌خانه‌های بافت قدیم و صخره‌ای، ‌برج‌ها،‌ قلعه‌ها،‌ حمام‌ها، ‌آب‌انبارها، ‌آکواریوم طبیعی و‌ خانقاه از جمله این آثار است.

احمدی ‌کوهبنان را دارای سابقه تاریخی بسیار کهن دانست و افزود: تمام واحدهای بوم‌گردی کوهبنان به جز سه واحد بوم‌گردی که بر اثر زلزله سی‌ام آذر ماه خسارت دیده‌اند آماده پذیرایی از میهمانان و گردشگران نوروزی است.

وی بیان کرد: ‌خانه آل‌طه یکی از جاذبه‌های گردشگری کوهبنان است که همه روزه در ایام نوروز با اجرای موسیقی و برنامه‌های شاد آماده پذیرایی از همشهریان و گردشگران است و انواع غذاهای سنتی، ‌آش‌ و صنایع دستی در این محل به فروش می‌رسد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری کوهبنان عنوان کرد: ‌همچنین خانقاه شیخ ابوسعید کوهبنان اولین خانقاه در استان کرمان با مکانی سنتی و دل‌انگیز و با موسیقی زنده میزبان میهمانان است.

 

2 222 1577 بازدید گردشگران از سینما موزه فسیل کوهبنان تنها سینما موزه در کشور

وی با اشاره به بازدید گردشگران از سینما موزه فسیل کوهبنان تنها سینما موزه در کشور طی ایام نوروز خاطرنشان کرد: ‌محل‌هایی برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید