۱۰:۵۸:۰۳ - دوشنبه ۲۹ مرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی کوهبنان خبر داد
باند سارقین احشام در دام پلیس شهرستان کوهبنان
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان از متلاشی کردن باند سارقین احشام و دستگیری سه نفر سارق از جمله دو نفر مرد و یک نفر زن و اعتراف انها به هشت فقره سرقت خبر داد.

به گزارش کوهبنان امید ،  فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان از متلاشی کردن باند سارقین احشام و دستگیری سه نفر سارق از جمله دو نفر مرد و یک نفر زن و اعتراف انها به هشت فقره سرقت خبر داد.

1578 222 1577 باند سارقین احشام در دام پلیس شهرستان کوهبنانسرهنگ دوم صمدالله ترابی در این باره گفت: با توجه به وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان این موضوع به صورت جد در دستور کار پلیس اگاهی قرارگرفت.
وی تاکید کرد: با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی ،فنی و پلیسی در پوشش های مختلف موفق به شناسایی خودروی سارقین گردیده و با کنترل نامحسوس سارقین هویت آنان نیز کشف شد .
فرمانده انتظامی کوهبنان افزود: با رد زنی سارقین در مرکز استان و فعال نمودن منابع و مخبرین از حضور آنها در شهرستان مطلع گردیده و موفق به شناسایی مخفیگاه آنان شدیم .
وی خاطر نشان کرد: در یک عملیات غافلگیرانه در شب هنگام موفق به دستگیری سارقین از جمله دو نفر مرد و یک نفر زن گردیده و سارقین در ابتدا منکر هرگونه عمل خلاف قانون گردیدند .
ایشان بیان داشت: سارقین با روبرو شدن با ادله و مستندات پلیس نهایتا لب به اعتراف گشوده و به هشت فقره سرقت و ۱۴ راس گوسفند اعتراف نمودند.
سرهنگ ترابی افزود: اجازه جولان به سارقان را نخواهیم داد و با تمام توان برای امنیت و آرامش جامعه اقدام خواهیم نمود .
انتهای پیام‌ – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید