۱۸:۰۱:۴۳ - جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان
بانوان حیا و عفت زینبی و زهرائی را مد نظر داشته باشند
حجت الاسلام قربانی : کوهبنان شهرستانی فرهنگی و زبانزد عام و خاص است که در بحث حجاب و عفاف هم الگوست چرا که دختران و زنان پوشش برتر دارند لذا حیا و عفت زینبی و زهرایی همواره باید مد نظر بانوان جامعه باشد .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته حجاب و عفاف حجت الاسلام احمد رضا قربانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان در جمع نمازگزاران جمعه با استناد به کلام نورانی قران کریم گفت: حجاب از نظر لغوی به معنای پوشش ظاهری است لذا در رابطه با حجاب و عفاف باید امر به معروف و نهی از منکر را از نزدیکان خود شروع کنیم چرا که بحث الگو پذیری در خانواده ها اثرات فراوانی دارد .

328 222 1577 بانوان حیا و عفت زینبی و زهرائی را مد نظر داشته باشند

وی خاطر نشان کرد: خانواده ائمه اطهار بهترین الگو برای همگان هستند چگونگی رفتار بی بی دو عالم با فرزندان باید سرمش والدین قرار گیرد نحوه پوشش بی بی دو عالم باید همواره مورد توجه زنان و دختران جامعه باشد .
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان بیان داشت: باید از خانواده اهلبیت الگو پذیری داشته باشیم تا فرزندانی سالم و صالح را تحویل جامعه نماییم که آینده کشور را در مسیر الی الله بسازند .
وی ادامه داد: خانواده و مدرسه نقش مهمی در تربیت فرزندان دارند منویات مقام معظم رهبری هم در تربیت فرزندان اثر گذار است لذا حجاب باید از ایجابی مورد توجه قرار گیرد .
حجت الاسلام قربانی بیان داشت : کوهبنان شهرستانی فرهنگی و زبانزد عام و خاص است که در بحث حجاب و عفاف هم الگوست چرا که دختران و زنان پوشش برتر دارند لذا حیا و عفت زینبی و زهرایی همواره باید مد نظر بانوان جامعه باشد .
انتهای پیام  –  نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید