۱۷:۵۳:۰۱ - جمعه ۱۸ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطیب جمعه کوهبنان
باید در برابر تهدیدها ایستاد
امام جمعه کوهبنان :با استناد به کلام مقام‌معظم رهبری به ایستادگی در برابر موانع و مشکلات اشاره نمود و افزود حضرت امام و مقام معظم رهبری در برابر زیاده خواهی های دشمنان مقاومت کردند باید در برابر تهدیدها ایستاد و در برابر تحریم ها کم نیاورد بلکه باید نگاه به داخل باشد و تقویت تولید داخلی را در راس ‌کارها قرار دهیم .

نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه و با حضور جمعی از مسئولین ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد بزرگ و تاریخی حضرت امام ره برگزار گردید .

1578 328 222 1577 باید در برابر تهدیدها ایستاد

به گزارش کوهبنان امید ،  امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت ۲۰ خرداد سالروز شهادت آیت الله سعیدی از یاران مخلص حضرت امام(ره) است که مظلومانه در زندان های رژیم ستم شاهی به شهادت رسید در حالی که در سال ۴۹ رژیم خباثت خود را به اوج رساند تا این شخصیت در زیر شکنجه ها به شهادت رسید .
وی تاکید کرد ایشان شخصیتی عالم، فعال، پرکار و وارسته بود که در راستای کمک به دوستان انقلاب و حضرت امام به شهادت رسید البته در روز ۲۰ خرداد بنی صدر ملعون از سمت خود خلع شد چون او مامور استکبار و خائن به ملت و رزمندگان بود.
امام جمعه کوهبنان ادامه داد دشمنان همچنان در صدد نفوذ هستند باید چشمانی نافذ وجود داشته باشد تا کارها با حساسیت و ظرافت رصد شود و جلوی نفوذ گرفته شود .
وی خاطر نشان کرد همواره باید گوش به فرمان ولایت و رهبری باشیم تا سدی پولادین و نفوذ ناپذیر در برابر نفوذ دشمنان ایجاد کنیم .
حجت الاسلام جعفری ابراز داشت باید از صنایع دستی حمایت شود و همواره در صدد احیای آنها باشیم و به کودکان خصوصا بد سرپرست ها توجه شود تا کارهای سخت بر آنان تحمیل نشود .
وی با استناد به کلام مقام‌معظم رهبری به ایستادگی در برابر موانع و مشکلات اشاره نمود و افزود حضرت امام و مقام معظم رهبری در برابر زیاده خواهی های دشمنان مقاومت کردند باید در برابر تهدیدها ایستاد و در برابر تحریم ها کم نیاورد بلکه باید نگاه به داخل باشد و تقویت تولید داخلی را در راس ‌کارها قرار دهیم .
خطیب جمعه کوهبنان ادامه داد با گفتگوی مستقیم بسیاری از مشکلات مرتفع می شود لذا مردم برای حل مشکلات شهر باید با اعضای شورای شهر و مسئولین اجرایی و قضایی مسائل خود را در میان بگذارند .

انتهای پیام – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید